Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi rosszullétek,...

A terhességi rosszullétek, rossz közérzet, hányinger, hányás az hány hetes terhességnél kezdődik kb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5, és nagyjából a 12 hétig tart. Persze hallottam már mást is, hogy valaki a második trimesztert hányta végig, de nem az a jellemző.
2010. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 6. hét közepén kezdődött, és a 11. hétig tartott.Szörnyű volt, csak a hide szénsavas üditő (Fanta, Gyömbér) enyhítette.

2010. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerdán voltam 5. hetes, és most érzem először, hogy hányingerem van és nem jó a közérzetem, iszonyatos álmosság van rajtam.
2010. febr. 19. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én a már a 3. héten éreztem enyhe hányingert aztán beindult olyan 5 hetesen. Akkor már hánytam is folyamatosan a 10hét közepéig. Most 13 hete vagyok és már alig érzek hányingert hányás meg nem is volt. De ezek is egyénenként változnak. Valaki semmit sem érez valaki (mint én) rosszul van. Ez ilyen de ha nem is múlik el teljesen enyhülni fog.
2010. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szióka!Nálam is 5 hetesen kezdődött,és tíz hetes voltam mikor abbamaradt.Végre fellélegezhetek.Bennem csak a kifli tejjel maradt meg:)
2010. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia.nekem 7 hetesen kezdődött és 12 hetesen lett vége.hányni soha nem hánytam de minden más tünetem megvolt.


27+2 hetes km

2010. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5. héten kezdődött és a 18. hétig kitartott.
2010. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb hánytam, minthogy meg kellett volna jönnie, tehát kb a 3. héten kezdtem és a 40. hétig végig hánytam. Enyhülés? Hát ha az számít, hogy napi 6-8-ról 3-4-re csökkent.....
2010. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam az 5. héten kezdődött. Jelenleg 10 hetes+4napos vagyok, és egyre komolyabb méreteket ölt. Eleinte csak hányinger, rossz közérzet volt, mostanra minden ételtől undorodok, sokat szédülök, néha görcsösen hányok. Már nagyon várom ennek a szakasznak a végét!
2010. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én kilógok a sorból, mert én az elején semmit nem éreztem, soha nem hánytam, de még hányingerem se volt, ellenben gyakori volt a wc-re járkálás ( kis-és nagydolog miatt egyaránt ).

Most vagyok a 17.hétben, és a hányinger, sőt, maga a hányás ( bizonyos kajáktól egyértelműen )pont most jelentkezett, így aztán kétszer meg kell gondolni, mit eszek, inkább többször keveset, akkor is könnyű kajákat, soha nem tömöm magam degeszre.

:)

2010. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!