Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hiszek abban, hogy a...

Ha hiszek abban, hogy a kávéfogyasztás nehezíti a teherbeesést, akkor mivel pótoljam?

Figyelt kérdés
Napi 2-3 kávét eddig megittam..mivel helyettesítsem?

2015. ápr. 14. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Zöld teával.
2015. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Íze vagy a hatása miatt szeretnéd pótolni?Ha az íze akkor macikávé, ha a hatása miatt akkor zöld tea.Én terhesség előtt lementem napi egyre du már macikávé.Terhesség alatt nem bírtam meginni a kávét ezért napi egy zöld teát ittam.Többet nem lehet mert vízhajtó is.Utána napi egy szoptatás alatt.
2015. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Macikávé jó ötlet, kislányom is szereti. Zöld tea az nem nehezíti,nem pörget fel nagyon? Mondjuk mellette citromfű teát is fogok inni,mert az meg nyugtat, a kislányomnál is kávé helyett néha megittam egyet..
2015. ápr. 14. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
macikávé...én is azzal "csaptam" be magam:D
2015. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze a kávénak a teherbeeséshez. Én napi 3 kávé és védekezés mellett lettem terhes o.O

28N

2015. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs köze hozzá. Napi 2 tejeskávét iszom kb. 18 éves korom óta, most van két gyönyörű lányom (2,5 és 5,5 évesek). A terhesség alatt is ittam, mert alacsony a vérnyomásom, így direkt jót tett.
2015. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, 2-3 helyett igyál egyet, és kész. Mondjuk nem kell velem egyetérteni, én utálom a macikávét, a teának meg szerintem más a szeánsza, funkciója. A zöldtea egyébként nem pörget, alig van benne koffein.
2015. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!