Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo-s teszt, mit láttok?

7. dpo-s teszt, mit láttok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 14. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alsón talán mintha... Hasonló volt nekem a 9-ik dpo-n, de utána negatív lett

2015. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az alsón mintha látnék egy nagyon halvány 2 csíkost!
2015. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
Miért kell ilyen korán tesztelni? 7. dpo-n még be sem ágyazódik. Ez egy szétszedett teszt amin még így sem látszik semmi. Én nem bántásból írom, mi is régóta szeretnénk babát, de megtudom várni a "nemvárt mensi" idejét....miért jó ez a csalódás? ami még 9-10. dpo-n esetleg halvány pozi, az lehet mire oda kerülsz vagy kerül bárki már negatív lesz mert kémiai terhesség jött csak létre...ne kínozd magad és várd meg a megfelelő időt!!!!
2015. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, 7. DPO-n még nem nagyon mutathat semmit a teszt, mert a beágyazódás után kezdi el termelni a HCG-t a szervezet, az meg minimum 8 nap, ha jól tudom.... Hogy a kérdésedre válaszoljak, látok én is valamit, de lehet csak így száradt meg a teszt. Drukkolok neked!!
2015. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Halványan ott van.
2015. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alsón mintha.De tényleg miért kell ilyen korán tesztelni?Legalább a 10.dpo-t meg kell várni.
2015. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!