Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 6. napján 5,9 mm...

A ciklusom 6. napján 5,9 mm méhnyálkahártya lehet jó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lényeg, hogy ovu idején milyen vastag. De ha menstruáció után 1 nappal 5,9mm mért a doki, akkor remélhetem, hogy elég vastag lesz, mire peteérésem lesz? Sokszor van ciklus közben pecsételő vérzésem. Voltam dokinál, szerinte minden rendbe (uh alapján), azt mondta teherbe tudok esni. Lehet hormonális a probléma? Vagy mi lehet a baj?Reménykedhetek még hogy sikerül teherbe esnem?
2015. ápr. 22. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

6. nap nem kell vastagnak lennie. Ha az lenne az már gond. Ez rendben van. Majd peteérés után elkezd vastagodni és 7 nappal a menzi előtt éri el a maximumot ha jól tudom.

A problémákat így nem lehet. Csak ha a ciklus második felében is megnéz téged, hogy peteérés megtörtént-e, hormonok rendben vannak-e, mehnyalkahartya rendesen megvastagodott-e.

Egyébként nézett már hormonokat? A ciklus első felében is nézni kell, csak ez alapján nehezen lehet kijelenti hogy minden oké.

2015. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ciklusom 23. napján voltam orvosnál. 6 mm-es méhnyálkahártya volt. És nem jött meg a mensim, tehát elég volt a beágyazódáshoz, 5 hetes vagyok :)
2015. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!