Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmar egyertelmuen pozitiv?

Mostmar egyertelmuen pozitiv?

Figyelt kérdés

Annak aki valaszolt az elozo kerdesemre...ezert raktam fel,ilyen lett a teszt,1 napja kesik :)


Az elozmeny: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ilyen lett a mai tesztem :)

[link]



2015. ápr. 24. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Neked nem egyértelmű?
2015. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen ;) gratulálok! :) (bár én nem válaszoltam az előző kérdésedre... de tudom milyen arra a kis "reménycsíkra" várni.)
2015. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az az igazsag,hogy azert raktam ezt ki,mert nap,mint nap latom,hogy le vannak oltva a korantesztelok,halvanycsikosok.es egy kis ellenpeldat szerettem volna mutatni illetve batoritast adni,hogy 8 nappal a menzesz elott lett halvany pozi a tesztem.es igen tovabb erosodott.persze ez sem garancia semmire.


En meg mindig nem igazan tudom elhinni,mert a 3.probalkozos honapban mar ossze is jott.mire a kisfiam megfogant ott 10 honap telt el es 4 vetelest eltunk at.

2015. ápr. 24. 08:54
 4/10 anonim ***** válasza:

áá, sztem negatív XD

Lehet ikrek amúgy, mert egy nappal később már ilyen erős a teszt, akkor nagyon magas a hcg szinted. (vagy 10-es erősségű a teszt?)

2015. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem egy nap telt el :)

Ez volt mensi elott 8 nappal: [link]


Ez pedig a mai ( ma kesik 1 napja): [link]


De volt mar spontan ikerterhessegem.

2015. ápr. 24. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
az 1 napja késikre értettem, h 1 nappal később..
2015. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jah,ertelek,bocsi :)

Nem 10es teszt volt,kulfoldon elek,itt nincs ilyen erzekeny.

2015. ápr. 24. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Valóban le szokták oltani az embert, ha negatív tesztről kérdezi, hogy mi látjuk-e a 2. csíkot.

De a te első teszteden is egyértelműen látszódott a csík. MINDENKI írta, hogy pozitív.

Akkor most miért kellett megint feltenni, hogy erősödött?

2015. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,én ugy ertelmeztem a kerdező szavait,h nem azért tette fel,mert ő nem làtja hanem mert igenis lehet ilyet tesztelni a nemvart előtt akár 8 nappal is.
2015. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek Kérdező, mert én is kételkedtem, hogy igaz lehet. Másfél éve vártunk a pozitív tesztre és csináltam vagy 5-öt, mire elhittem. Gratulálok!
2015. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!