Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emberek, nem vagyok erre...

Emberek, nem vagyok erre büszke de lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt párommal és 3 hónapja elmentem a szülinapomon bulizni, ott barátaimmal ittunk és ott volt egy kigyúrt sexi srác, végül addig bókolt amíg az estét vele töltöttem, kb. 5 hónapja mostanáig a párommal nem feküdtem le mert Angliában dolgozik. Holnap jön haza végre. Viszont nagyon furcsán érzem magam, folyton émelygek, ájuldozok és késik a menszeszem, lehet hogy terhes vagyok? Nem lehet hogy valami betegség?

2015. ápr. 25. 14:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 hónapja feküdtél le a sráccal akkor annak már rég ki kellett volna derülni h terhes vagy e... elvileg már min 2x meg kellett volna jönnie.

Most izgulás, idegeskedés miatt is késhet. Gondolom ideges vagy h a párod rá ne jöjjön emiatt késhet.

Ha mindenképp félsz csinálj egy tesztet.

2015. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy nőtt is a hasam, de lehet híztam, ma elmegyek venni egy tesztet
2015. ápr. 25. 14:36
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsi az eselye, hogy terhes lennel, az mar kiderult volna. tesztet vegyel, es ird meg mi lett.
2015. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal teszt!!Addig ne idegeskedj feleslegesen,ha pozi lesz ráérsz gondolkozni.Nyugalom!Csinálj tesztet és ird meg mi lett! :) kitartás!
2015. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Ciklusodban hol tartottál akkor, amikor az eset történt?
2015. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Azóta volt menzeszed?
2015. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
még nem tudtam elmenni, de igen nem volt
2015. ápr. 25. 17:50
 8/35 anonim ***** válasza:
"de igen nem volt" Mármint 3 hónapja menstruáltál utoljára, és csak most jössz rá??
2015. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
3 hónapja nem menstruáltál és eddig meg sem fordult a fejedben, hogy terhes vagy? Ezt komolyan nem hiszem el. Ha terhes vagy - és ha nem menstuáltál azóta, akkor elég valószínű - akkor azt hiszen, nyugodtan beszélhetsz már múlt időben a barátodról.
2015. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
57%
Azért szégyen hogy 19 évesen ennyi eszed van!!!
2015. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!