Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a munkaköröm...

Szerintetek a munkaköröm befolyásolja a teherbeesés folyamatait? (Megtermékenyülés, beágyazódás)

Figyelt kérdés
Felszolgáló-pultosként dolgozom általában heti 3-4x12 órát. És általában egymás utáni napokon. Van, főleg hó elejétől közepéig,hogy a 12 óra alatt csak enni tudok leülni meg néha pàr percekre mert akkora a pörgés, viszokt a legutóbb példàul 12-ből 6-7 órát vègig ültem. A kérdésem, hogy ezek a pörgős napok vajon befolyásolják a beágyazódást,megtapadást, az esetleges baba megmaradását?
2015. máj. 5. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyobb kérdés hogy ilyen felborult biológiai ritmussal(össze vissza eszel, változó időkben pihensz, alszol, tehát minden rendszertelen)hogy tudná ellátni a szervezeted a magzatod.


dehát a természet elvieg csodákra képes

2015. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2015. máj. 5. 22:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Reggel 10-este 10-ig dolgozom. Ha nem dolgozok is kb éjfélkor alszok el és kb 9 fele kelek, mint mikor dolgozni megyek. Ebédelni ha dolgozok 11kor szoktam, ha nem akkor dél és kettő között. Vacsizni ha dolgozok akkor szoktam mikor kevesebb vendég van kb 6-8 között :)
2015. máj. 5. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:

így nem is tűnik olyan vészesnek

ezek a legfontosabbak, az evés, (ivás is, rengeteg víz), és alvás rendszere

és legyenek feltöltve a vitaminkészleteid :)

2015. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sok vizet iszom és 3 hónapja szedek Jutavit márkájú multivitamint ami többek között folsavat is tartalmaz,ami tudom, hogy fontos. Természetesen zöldségeket is eszem, gyümölcsöket kevésbé.
2015. máj. 5. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat mászkálsz munka közben, az jó a vérkeringésednek. Nyilván pihentetőbb az éjfél előtti alvás, de kétlem, hogy ez kihatna a teherbeesésre. Dolgozott nálunk egy lány kiszolgáló pultban, pörgés, minden nap egy óra takarítás záráskor, napi 10 óra állva. Ezt nagyjából a szülés előtti utolsó napokig.
2015. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már tehes leszel,ez a pörgés szerintem nem fog jót tenni.
2015. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A volt kolleganőm 5 hónapos koráig dolgozott. Én se akarok tovàbb. Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2015. máj. 6. 04:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Én irodában dolgoztam 7 hónapig,tovább már nem bírtam volna és nem is akartam.Na de ez ülő munka,teljesen más mint ahol te dolgozol.Nem tudom hogy lehet bírni egy ilyen pörgős melót terhesen vagy ki az aki egyáltalán veszélyeztetni meri ezzel a babát.
2015. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!