Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy tobb honapos...

Lehetseges hogy tobb honapos terhes lennek, negativ tesztek ellenere?

Figyelt kérdés

Tobb kilot hiztam, es a mellem duplajara not mar.. Bar az utobbi 2 evbe elkezdtem hizni mert mar nem sportolok, igy ezt betudtam ennek. Menstruaciom az elmult honapig teljesen normalis volt, de mult honapba alig volt meg most pedig 1,5 hete kesik.. Tobb terhesegi tesztet is csinaltam mar, de mind negativ lett.


Ami erdekes hogy par napja arra lettem figyelmes hogy a hasam olyan mintha 'dobogna'. es tobbszor is 'mozog'.. ( olyan mintha megrandulna helyenkent..) Videot privatba kuldok..


Van valakinek ilyesmi tapasztalata?



2015. máj. 9. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Negatív tesztnek hinnék...
2015. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hm érdekes.Semmi sem lehetetlen.Nekem elküldheted a videót.
2015. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megnézem a videót. Némely nagyon ritka esetben az otthoni terhességi teszt nem mutatja ki a HCG-t, mert az nem választódik ki a vizeletben. Vérzés is előfordulhat terhesség esetén, bár kétség kívül kevesebb mennyiségben és inkább barnásabb, de már hallottam olyanról, akinek normális menzesz jellegű vérzése volt. Mindenképpen érdemes lenne orvoshoz menned, mert vérvétellel és ultrahanggal megállapítható, ha terhes vagy. Hol érzed ezt a "dobogást" amúgy? Igazából, ha baba okozná, akkor nagyon lent kellene érezned, a szeméremcsontod környékén és legkorábban a 14. héten tudom elképzelni, de ez azt jelentené, hogy legalább 12 hete már megfogant a baba, tehát 3 hónapja. Az, hogy látszódjon is a pici mozgása, a 20. hét után kellene lenned most már, tehát 4.5 hónapja történt aktusból lennél terhes.
2015. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Biztosat csak ő fog mondani.
2015. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen has mozgas van azon a videon de a has izomzata amugy is randul szinte masodpercenkent ez szabad szemmel is lathato. Ha begativak a tesztjeid akkor nem vagy terhes. A 9.heten olyan magas a hcg hogy az mar tenyleg leugrik a tesztrol az a masodik csik. De menj el dokihoh vagy kerj a haziorvostol egy beta hcg vervetelre beutalot 2 nap alatt megvan az eredmeny.
2015. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van az a ritka eset, hogy a hcg nem választódik ki a vizeletbe, szóval elvileg lehetséges... De azért nem túl valószínű. Keress fel nőgyógyászt.
2015. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, mert ha nem babát vársz, akkor lehet, hogy valamilyen hormonproblémád van, és ez is rásegíthet arra, hogy hízol.
2015. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy tudom,hogy a 12.hét után már nem termelődik hcg,mert a lepény veszi át a szerepet.Tehát ha addig nem csinált tesztet simán lehet 12.het után negatív.
2015. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! A 12. hét után is iszonyat nagy mennyiségben van jelen a HCG a szervezetben, így a vizeletben is, csak a harmadik trimeszterre kezd csökkenni valamelyest az értéke, de közel sem olyan mértékben, hogy egy otthoni teszt ne tudná kimutatni. A terhességi teszt végig pozitív marad.
2015. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, szerdan megyek nodokihoz, aztan meglatjuk..:)
2015. máj. 10. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!