Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden nap együtt vagyunk...

Ha minden nap együtt vagyunk az jó vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Május 2 óta, minden nap együtt voltunk párommal, volt hogy napi 2x :) eléggé nagy amúgy is az "étvágyunk", szeretjük egymást és persze babát szeretnénk!!! :) Április 30-án volt mensim első napja, ovulációm jövőhét közepe körül lesz naptár szerint.

Szerintetek hatásosabb ha minden nap együtt vagyunk vagy 2 naponta kellene?

26/l, 33/f


2015. máj. 9. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, nem ,nem! 2 naponta, vagy 3, de 2 a legjobb. Ezt rengeteg orvostól hallottam már. Addigra lesznek igazán"erősek" a spermiumok.Nem kizárt, hogy így is sikerül, de 2 naponta az igazi.
2015. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké :) köszi :) akkor hétfő-szerda-péntek lesz a nyerőő :)
2015. máj. 9. 14:19
 3/10 Wiky93 ***** válasza:

Nemjó :(

Bár nekünk szinte sehogyse volt jó :( 1-1,5 év mire összejött a kislányunk, lehet annak köszönhető, hogy 2hónapot kint volt a pàrom külföldön dolgozni :)

2015. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pl 28napos ciklusnal a legjobb a 8-18nap kozott 2naponta egyutt lenni.Így biztosan nem kesitek le az ovut,ès jobb a spermak minősége is!
2015. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
32 naposak a ciklusaim :) a naptár szerint 9-15 között érdemes együtt lenni, de akkor 2 naponta leszünk együtt ebben a hónapban, aztán ha késik tesztelek :)
2015. máj. 9. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy "papírforma" szerint 2 naponta legideálisabb, de nekünk valahogy nem sikerült. Legutóbb kipróbáltuk, hogy ovu előtt 3 nappal nekiálltunk minden nap az ovu utáni 3. napig. Azóta nem jött meg. :) Most 11 hetes terhes vagyok.


Valójában leginkább az vezérelt, hogy tavaly volt egy vetélésem, és azt mondta az orvos, hogy az lenne a legjobb, ha peteéréskor friss sperma ér oda, mert annak jobb a minősége, mint mondjuk egy két naposnak. Nem tudom, hogy ez valóban így van-e, mindenesetre a baba most összejött ezzel a módszerrel, és reméljük, hogy jó alapanyagból van és gond nélkül meg i születik.

2015. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt vetélésem, vagyis igazából másfél hét késéssel jött meg, mert semmit nem láttak uh-n, csak volt pár halvány tesztem... ez február elején volt, azóta 2x volt mensim... de a doki azt mondta hogy felejtsem azt el és a vizsgálat is szupi volt, minden rendben volt utána... csak nem akarjuk azt, hogy na most van ovu és most kell szexelni :D
2015. máj. 10. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát mi sem akartuk azt, de aztán mégis ez lett. Előtte majdnem két évig vártunk a teherbeesésre, amíg nem az ovuhoz igazítottuk magunkat. Tény, hogy nem volt benne sok romantika, de legalább sikerült.
2015. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyik naptár szerint 13-án, másik szerint 17én lesz peteérésem... most akkor mikor legyünk együtt? ha jövőhéten végig minden nap együtt leszünk, de főleg 13-án és 17én akkor úgy jó??? már tanácstalan vagyok :D hőmérőzni meg ovu-tesztezgetni nem szeretnék..
2015. máj. 10. 11:40
 10/10 A kérdező kommentje:
2015. máj. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!