Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig minden hónapban fájt a...

Eddig minden hónapban fájt a cicim mielőtt megjött, de most semmi szombatra nem vártam. De félek tesztelni, mert már sokat csalódtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj. Itt senki sem tudja neked megmondani, mi a helyzet a méhedben. Ez az igazság.
2010. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha teszteltél kérlek írd meg az eredményt, mert én is így vagyok a mellfájással, de nekem még korai lennem tesztelni! Szorítok Neked!
2010. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sajnos én is így vagyok a csalódásokkal. Nekem már 1 hete késik, mégsem merek tesztelni. De! Ezt neked kellene eldönteni!

Szorítok Nektek!

2010. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemásolom egy másik válaszoló hasonló kérdésre írt válaszát:


"Elhiszem, hogy több csalódáson túl vagy már, és szeretnéd megkímélni magad, de mért jobb, ha itt megkérdezed, és mi laikusok gratulálgatunk egy olyan dolog miatt, ami be sem igazolódott. Mért jobb ez a bizonytalanság, mint hogy csinálj egy tesztet... Attól, hogy itt most többen gartulálnak, meg reményt töltenek beléd, attól nem lesz pozitív a teszt, és a bizonytalanságod sem fog csökkenni..."

2010. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!