Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a gesztácios...

Mit jelent a gesztácios gyürü?! 4hét 4napos uh. Utogrestant, magnebét írtak.

Figyelt kérdés
Jah és 12mm-es nyálkahártya.A gyürü méretét nem mondta a doki.Remélhetem hogy megmarad a baba,volt így valaki?
2010. febr. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Elolvastam...Még valaki aki ilyen korán volt dokinál?Javítok 4hét 3napos vagyok.Köszi ha ír még valaki!
2010. febr. 24. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Én lombikbabát várok, a betöltött 5. héten voltam először UH-n, akkor már látszott 10mm-es petezsák.

Szerintem teljesen rendben van az UH leleted, csak szedd az Utrot és a MagneB6-ot. Én is szedem ezeket, mellé még 3mg Folsavat és Elevitet is. Az elején fontos a vitaminpótlás, főleg, hogy tél van, kifogytunk és elfáradt a szervezetünk.

Sok sikert és könnyű babavárást kívánok!

2010. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia 11:53as!Gratulálok a lombikbabához:-)Neked is jó egészséget könnyű terhességet kívánok!Remélem én is minden rendben lesz..Fájt a bal oldalam(petefészeknél)ezért mentem,s akkor mondta hogy kemény a méhem,és érzékeny bal oldalon.Ott volt a pete,mert ovufájdalom is azon az oldalon volt.Köszönöm mégegyszer:-)
2010. febr. 24. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vetélésem volt.A 3 terhességnél 5 hetesen 7 mm-es gestaciós gyűrűt látott a doki.Napi 2*2 Utrogestan golyót használtam a 11,5 hétig.
2010. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi 13:27es.Nekem csak 1szer 1golyót írt.Remélem elég lesz!Fájdogál most is az oldalam:-(
2010. febr. 24. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Előtte néztek hormonszintet vmikor? Nekem a progeszteronom 6,5 volt és azt olvastam,hogy 12 az alja(erre mondta a régi dokim,"hogy csak 1 kicsit alacsonyabb":( ).
2010. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem néztek.Nekem van 2gyerkőm velük semmi bajom nem volt.Oktoberben volt egy pozi tesztem de rá egy hétre megjött:-(Szerintem azért 1golyot kapok mert nem vérzek,nem görcsölök csak a petefészek környéke fáj!Köszi mindenkinek hogy írt!Ha holnap is fáj akkor vissza megyek délután..nem hagyom annyiba!Nem jó ez hogy fáj.
2010. febr. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!