Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?!...

Ugye nem lehetek terhes?! Bővebbent lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 napja késik a menszeszem, ami miatt aggódom, hogy az egyik aktus alatt sajnos lecsúszott a páromról az óvszer, amit időben észrevettünk, és nem élvezett belém, de azért egy rövidke ideig (néhány mp), még sem volt rajta...Már vettem tesztet, de csak este tudom megcsinálni, addig viszont jól esne néhány megnyugtató komment! Nagyon köszönöm!

2015. máj. 21. 12:26
 1/6 anonim válasza:
Nagyon nagyon kicsi az esélye, nem hiszem.
2015. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kizárt
2015. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia. velem is történt már hasonló dolog.nem lett semmi baj bár én vettem eseményutánit ... kimostad magad utána rögtön?
2015. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
14%
95‰ hogy terhes vagy, de van 5% esély arra hogy nem. Ugye megnyugodtál?
2015. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokott e késni máskor Is!? 5 nap késés után én teszteltem egy pozitívat. Szóval a késés nem jelent jót, ha pontos. A leirtak alapján kevés esélyt látok, légyszíves este írd meg az eredményt, mert itt a gyakorin sosem írják le mi is lett a sztori vége. Egyébként hiába mosod magad a méhedből nnincs az az erős vízsugár ami kimosná. Ha ilyen egyszerű lenne a védekezés, akkor elég volna egy alapos zuhany szex után. 3 as! Kérlek ne terjeszd a teveszméidet!
2015. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! Negatív lett a teszt :) :) Előfordult már, hogy késett, és most még elég stresszes időszakom is van a suli miatt, de az a kis baleset, azért elültette a fejemben a bogarat...
2015. máj. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!