Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnenk, 31 eves...

Gyereket szeretnenk, 31 eves vagyok es kisfiut szeretnenk a ferjemmel. Hogy csinaljuk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Czeizel Endre szerint sokat nem lehet tenni, a természet dolga ezt eldönteni, egy javaslata van:

"ha megvan egy picit savanyítva a hüvely vegyhatása, az sokkal inkább kedvez a nagy X-es (lány) kromoszómájú ondósejtek átmenetelének. Ha valaki fiút akar, akkor egy kicsit meg kell lúgosítani."


A teljes cikket itt olvashatod:

[link]

2008. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nem befolyásolható, hogy fiú legyen, mert a párod spermái közül van x-es, meg y-os na ha y-os megy a helyére akkor fiú lesz..

nem lehet 300 ezer spermiumnak szólni, hogy : MEgkérem a lányokat maradjanak le!

Nekünk fiú lesz állítólag..én nagyon erősen akartam, talán ez segített. Ki tudja..van állítólag olyan trükk, hogy a fiú spermák lasabbak ezért a ritkább szexnél sikerülhet de mi erre a garancia???

AZÉRT SOK SIKERT!

2008. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

szerintem menj fel a www.ciklus.hu -ra

és ott elvileg kiszámolja h nagy eséllyel melyik nap kell szeretkeznekek,hogy kisfiú legyen:)

persze...kérdés mennyire megbízható:D

sok sikert a fiúhoz:)

2008. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

ne mmindegy hogy milyen nemű örülj nek i ha egyáltalán összejön, majd egy két hónap után mikor esetlég még mndig nem sierült a babát összehozni akkor már teljesen mindegy lesz hogy milyen nemű csak végre legyen, amúgy a

www.naptárak.com ->női naptárak->kinai fogantatásnaptár utólag már sokmindenkinek igazolt, nem tudom hogy tervezésnél mennyire jön be


próbáld meg


de szerintem ne afiuért görcsölj

2008. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is fiut szeretnenk, de ha lany lesz, akkor is nagyon fogunk orulni. A kerdesed az, hogy hogyan lehetne nagyobb eselyjel fiu, akkor arra ott a naptarmodszer (én az advanced woman calendart hasznalom, abban mindent be lehet allitani, jo nyomtatni, hő, mikor fiu, mikor lany a nagyesely, stb). Van egy kinai naptar is, ami megallapitja, a szuletesed es a babó fogantatasa alapjan, hogy fiu lesz e vagy lany, guglizz rá.

Ha a kérdésed az, hogy hogyan lehetne a babót gyorsítani, lehet termeszetes modszerekkel (gyogyteak (Cickafarkfu, stb), homeopatias szerek (mastodynon)), vagy lehet gyenge "beavatkozassal" mint pl a closty.


ha megengeded, javasolom, hogyha osszejon a babó, és lany lesz, akkor soha ne mond neki, hogy fiut akartatok, nekem az egesz eletemre ranyomta a belyeget, hogy anyam fiut akart és lany lettem...

2008. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
nem tudom,de nekem annyira mindegy mi lesz,csak legyen már végre.sosem értettem hogy miért csinálják ezt az emberek,hogy fiú kell,vagy lány kell.arra is kell gondolni hogyha megfogan,érzi mire gondolsz.és majd ha lány lesz...nem tudom,nekem nagyon idegen amikor valaki így gondolkodik.
2008. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!