Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt. 14 én volt 2 napos...

Okt. 14 én volt 2 napos vérzésem. Okt. 31. voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta hogy meg van nagyobbodva a méhem, és meg van vastagodva az endometrium, lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Legközelebb hétfőn tudok konzultálni az orvosommal. Addig meg valamit jó lenne tennem a náthámmal.Mekkora az esély hogy tényleg terhes vagyok? Mert beteg lettem és nem merek bevenni gyógyszert, nehogy baj legyen!
2007. nov. 3. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden esélyed megvan rá!

A megnagyobbodott méh és megvastagodott nyálkahártya mind a terhesség kele lehet!

A náthádat próbáld teázással(méz,citrom)kezelni.

Sok sikert!

2007. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden valószínűség szerint terhes vagy.

A náthádra nyugodtan szedhetsz Coryzaliát, ez homeopátiás, ezért terhesen is lehet szedni. (Ráadásul tapasztalatom szerint nagyon hatásos) Emellé természetesen mézes tea, pihenés.

2007. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!