Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Terhes vagyok!?

Segítség! Terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Csináltattam egy terhességi tesztet,és 2 csík jelent meg. A T halványan. Mit tegyek? 2 hét és szünet! Anyáék nem tudhatják meg. Segítsetek! Kérlek ne oktassatok ki. Tudom,vállalnom kell a felelősséget,de segítsetek!
2015. máj. 29. 18:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és egyfolytában rosszul vagyok. Hányinger,hasfájás,székrekedés... :(
2015. máj. 29. 18:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy nincs olyan opció, hogy "anyáék nem tudhatják meg". Abortuszhoz KELL a szülői beleegyezés/aláírás, ha meg esetleg megtartanád, nem hiszem hogy egyedül el tudnád tartani. A felelősség vállalás az, hogy oda állsz eléjük és azt mondod, "sajnálom felelőtlen hülye voltam kérlek segítsetek". Ha el akarod vetetni nem is szabad sokat várnod, csak a 12. hétig végzik el.
2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem most kéne gondolkozni és nem véletlenül mondják, hogy 15 évesen nem kéne még nemi életet élni...

Amúgy a szüleid így is úgy is megtudják, ha megtartod azért, mert nyilván előbb-utóbb látszani fog, ha meg el akarod vetetni, mivel még nem vagy nagykorú, ezért az abortuszhoz is szülő beleegyezés kell.

De a legjobb az őszinte és egyenes út, vállald a következményeket, álljatok oda a szüleid elé, mondjátok el, hogy mi van. Először biztos kiakadnak, de majd megnyugszanak.

2015. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, mindenképp tudniuk kell, ahogy előttem is írták. Ha megtartod, mit gondolsz, ki fogja felnevelni a gyerekedet? Egyáltalán minek kell 15 évesen szexelni? Legközelebb védekezz!
2015. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Abortusz
2015. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Kérlek, hagjyuk a kamu kérdéseket...Jaj várjá' MÁ, EZ 2015...
2015. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mond el a szüleidnek!
2015. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képet. Meg nézném. Nem lehet hogy csak száradási csík?
2015. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 csík terhesség és anyádék megtudják, mert hanem mondod el, akkor megszülöd, ha el akarod vetetni, akkor meg kell az aláírásuk. Most jön a kemény menet, vállalni a felelősséget azért, mert hibát követtél el. Nem irigyellek :( Vannak dolgok, amiket nem lehet meg nem történtté tenni. Egész életedben ott lesz a tény, hogy abortuszod volt. :(
2015. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képet a tesztről.Szerintem mindannyian kiváncsiak vagyunk rá!
2015. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!