Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 11 napja késett, amikor a...

Fatoum kérdése:

Már 11 napja késett, amikor a teszt még mindíg negatív volt. Volt valakinek hasonló esete?

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni,hogy szerintetek meddig lesz negatív? Azaz volt e valaki akinek közel 2 hét késéssel még negatív volt a teszt és mégis terhes volt.?

2015. jún. 3. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de nem terhes voltam, hanem beteg (IR, PCOS)
2015. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem voltam terhes (vagy elment), csak következő hónapban jött meg.
2015. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 29 napja késik, 2 teszt negatív egy halvány pozitív, a doki semmitsem látott, elküldött vérvételre. Az eredmény majd Hétfőn jön. Azt mondta lehet hormon zavar is így teljes hormonpanel vizsgálatot csinált.
2015. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első alkalom?
2015. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a màsodik terhességemet csak 6 héten mutatta ki a teszt nagyon halvànyan,akkor màr 2 hetet késett. Utána doki egyből,màr làtszott minden,csak épp szìvhang nem volt még.

Persze mindenkinek màs, nem akarlak bìztatni sem nagyon,de van ilyen is. Meg sajnos olyan is,hogy csak kimarad valamiért egy ciklus.

2015. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!