Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jostesztelok megneznetek a...

Jostesztelok megneznetek a tesztem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 6. dpon es eloszor csinalok jostesztet!

Ilyen lett a mai tesztem ez jelent valamit vagy semmit?

Ugy ertem lehet babas vagyok vagy ez normalis a 6. dpon?

Koszonom hogy megnezitek!


[link]



2015. jún. 4. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon biztató....:) De úgy tudom, hogy a halványabb tesztcsík még akármit is jelenthet, akkor pozitív a jósteszt jóstesztként, tehát akkor vagy nagy eséllyel terhes, ha a tesztcsík jó erős, mint a sima pozitív ovu-tesztnél. De nagyon korán csináltad meg, 3-4 nap múlva próbálkozhatsz újra, menses előtt csak pár nappal.
2015. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Igen en is ezt olvastam hogy akkor jo ha jo eros de ezert mindennap csinalni kell, hogy lassam erosodik e!

Igazabol azt nem tudom, hogy a 6. dpon normalisan latszania kell igy a csiknak vagy sem?

2015. jún. 4. 11:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem pl menzesz előtt jóval erősebb szokott lenni. (Pé-m nincs)
2015. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Semmi gond nem keseritesz el de tenyleg tudatlan vagyok es erdekel😊

Koszonom

2015. jún. 4. 12:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa,hogy a 6. dpo-n ilyen! Ilyenkor még a beágyazódás sem történt meg, tehát nem igazán tudom mire reagál.
2015. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ezt nem ertem en sem! Jo lenne ha olvasna olyan aki mar sokszor jostesztelt es volt e mar neki ilyen! Az biztos, hogy a 6. dpon vagyok. Ovu utan elkezdett mar fajni a cicim nem veszes de erzekeny.

Nem tudom, hogy ez most mi! Ilyenkor gondolom homezonek kene lennie es max a mensi elott mutathatna valamit..

Most par napig nezem mert baromi kivancsi vagyok

2015. jún. 4. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, én jósteszteltem, igaz egyszer a mostani terhességemnél, de nekem halvány volt. Látszódott a második csík, de nem volt erős, pedig már két napja késett. Elszaladtam terhességiért,az meg baromi erős lett.

Tehát lehet,hogy én vagyok a kivétel, akinek nem mutatta a jósteszt, és mégis terhes volt.

2015. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hmm.. Na mindegy nem is erdekes csak kivancsisagbol vettem es megneztem azt vartam, hogy homezo lesz erre meg ilyen..

Ez biztos normalis akkor..majd meglatjuk 9 nap mulva😊

2015. jún. 4. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után egy héttel volt az ovutesztem pozitív megint. Kiderült terhesség miatt! De nekem erõsebb volt a csíkom.
2015. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok. Ja a többi hónapban sem volt soha hómezõ ovu után.
2015. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!