Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavartól alakulhat így...

Hormonzavartól alakulhat így a hőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Az ébredési hőm 36,4. Viszont délutánra meg estére felmegy 36,8 - 37,5-re. Tudom, hogy a délutáni hő nem mérvadó de már ez van 9 napja, a feltételezett ovu óta. Beteg nem vagyok, tökéletesen érzem magam. Voltunk a párommal ovukor de gondolom így esélytelen lesz ez a hónap is.. :( szombatra nem várom, érzékenyek a mellbimbóim, néha szúrkál a hasam és rózsaszín pecsételésem volt ovu után 3 nappal. Ilyenem még nem volt. Szerintetek lehetséges lenne, hogy így sikerülhet? Hozzá tenném, hogy márciusba volt egy méhenkívűli terhességem. Lehet azóta még nem rendeződtek a hormonjaim? És ez vajon okozhatja a hőemelkedéseket? Volt már valakinek hasonló? Köszönöm a válaszokat! :)

2015. jún. 8. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Te magad irtad, hogy a delutani ho nem mervado.

Ovu utan 3 nappal nem tudom, mi lehetett az a pacseteles. A beagyazodasi verzes ovu utan 7-11 nappal van. Nem lehet, hogy 3 nappal kesobb volt ovud, es amiatt pecseteltel?

2015. jún. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Hát az az igazság, hogy akkor fájt a hasam nagyon. Abból gondoltam, hogy akkor volt ovu. Sajnos nem tesztelgetek, hogy pontosan tudjam. Még soha nem volt ilyen pecsételésem. A hőingadozást meg pláne nem értem... Jövő hónapba megyek kontrollra az endokrinológushoz, hátha ő megmondja mi van. Csak az még olyan messze van. Köszi a válaszod.
2015. jún. 9. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A hasad az ovu elotti napokban is fajhat. Szerintem te akkor voltal az ovu elott, es ovukor pedig pecseteltel.


A hoingadozas csak akkor szamit, ha a reggeli hok ingadoznak. De a reggelit es a delutani/esti hot ne hasonlitsd ossze.

A 36,4 reggeli, 36,8 delutani teljesen jo. Ez 37 fole is mehet akar.

2015. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A ma reggeli hőm 36,7. Emelkedik, de gondolom a babához már napok óta emelkedettnek kéne lennie. Vagy rosszul gondolom?
2015. jún. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!