Terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A barátommal április 18-án feküdtem le. Először pettingeltük, elment. Körülbelül egy fél óra elteltével szexeltünk, mint utólag kiderült, lejárt gumival... Nem ment el bennem, időben észrevettük a dolgot. "Szabad levegőn elpusztulnak a spermiumok..." De azért aggasztott a dolog. Kiváltottam egy 120 órás sürgősségi tablettát, ezt a 100. órában vettem be. A menstruációm időben megjött, viszont szokatlanul kevés vérzésem volt, és össz-vissz 3 napig tartott. egy héttel később csináltam tesztet. Pozitív lett. Azon a héten csináltam még egyet, az negatív lett, a következő héten csináltam kettőt, szintén negatívak. Ha terhes vagyok, most ez a 6. hét lenne. Ma kellett, hogy megjöjjön a menstruációm, meg is jött időben, szokásos alhasi görccsel és mennyiséggel. Nagyon megnyugtatott. Szerintetek aggodalmaskodjak még tovább? Elképzelhető, hogy az első teszten szellemcsíkot láttam? Volt már valaki ilyen helyzetben?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. jún. 8. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet szellemcsík, csak te láttad, hogy mennyire volt pozitív. Kétségek esetén elmennék nőgyógyászhoz, mert az a biztos. 6 héten már meg tudja mondani, minden rendben van-e. VAlószínűleg igen.
2015. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
azt nem értem, ki az, aki utólag megnézi az óvszer szavatosságát...
2015. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

ráadásul szex közben nézegettétek???


Körülbelül egy fél óra

elteltével szexeltünk, mint utólag kiderült, lejárt

gumival... Nem ment el bennem, időben

észrevettük a dolgot.

2015. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pózt váltottunk, addig kihúzta, és én vettem észre ahogy ránéztem. Nem tudom, hogy mi ebben az elképzelhetetlen. :D
2015. jún. 8. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

"Pózt váltottunk, addig kihúzta, és én vettem észre ahogy ránéztem"


Ezt a kamut, a gumira nincs rányomva a dátum, a dobozon is olyan apró, hogy sasszem kell hozzá.

2015. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elég nehéz észrevenni. Amúgy pedig nagyon jó lehet a szex, ha a pózváltás olyan sokáig tart, hogy elnézegeted a koton csomagolását, és nem arra figyelsz, milyen a párod és hol jár éppen :D fenomenális!
2015. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
drágám, 9 hetes elmúltál, ha április 18-án szexeltél...
2015. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Az a lejar az nem azt jelenti, hogy lejott? Csak lehet az orszag masik felen el a kisholgy es fura a szava jarasa.


Nem ezt akartad mondani?

2015. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jézusom mennyi értetlen, nevetséges amit csináltok. Nem a koton lejárati idejét vettem észre pózváltásnál, hanem azt, hogy ki van szakadva a gumi. Most várhatom a megkövezős kommenteket, hogy milyen nő vagyok amiért ránéztem a páromra miközben helyzetet cseréltünk? :) Nem tudom, hogy miért van ennyi rosszindulatú és hitetlen, a semmiért és konkrétan unalmában kötekedő ember.Elég szánalmas, hogy ide jártok fölényeskedni és villogtatni az agyatokat, miközben nem ez volt a kérdés. Nem tudom, hogy egyáltalán miért kell apró részletekbe belekötni. Mert ti jobban tudjátok, ugye?... Ti voltatok ott, nem én.


És igen, a koton le volt járva, tudok dátumot olvasni, másnap reggel néztem meg, mikor pakoltam a szobámban és felvettem a földről az üres tasakot, hogy kidobjam azt is. Megnéztem rajta a dátumot és már le volt járva. Ez így elég részletes, hogy el lehessen hinni és rátérhessünk a kérdésemre?

A hetek elszámolása végett elnézést kérek, tényleg nem 6 hét telt el azóta.

Remélem mostmár kellő információval rendelkeztek... Várom a további "felnőttekhez méltó" kötekedős kommenteket. :)

2015. jún. 9. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Az volt a baj, hogy nem irtal erthetoen, mert ha visszaolvasod a kerdesedet sehol sem irod, hogy kiszakadt a gumi. Sehol. CSak hogy lejart. Ugyhogy a kotekedes ezert volt, mert tenyleg honnan tudja az ember szex kozben, hogy le van jarva a gumi. Meg kit erdekel. De ha kiszakadt, akkor az mar ertheto.


Vettel be esemeny utanit es meg is jott. Sztem nem vagy terhes. De ha aggodsz menj dokihoz.

2015. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!