Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem? Péntekre nem...

Elhihetem? Péntekre nem várom! Esti pisiből ilyen lett.

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 9. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sztem pozi de mindenkeppen ismetelj es azert meg ne eld bele magad,hatha csak kemiai terhesseg. Szurkolok!
2015. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szép pozi! Péntekre vsz szép erős lesz :)
2015. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kémiai??
2015. jún. 9. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok szép pozi!!

(Komolyan első válaszoló miért kell másolat feleslegesen ijesztegetni?!Azért mert napokkal elotte pozi lesz egy teszt nem jelent semmi rosszat)

2015. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyestgetes akart lenni, de itt csak errol hallani, hogy pozi a teszt megis megjott. Tele van vele a gyakori.
2015. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ijesztgetes csak mar faradt vagyok
2015. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

#4

#1 nem riogat, nem azt irta, hogy tuti kemiai. Csak annyit irt, hogy 'hatha'.


Es igaza van. Azert nem ajanlott a nemvart elott tesztelni, mert egy nemvart elotti pozitiv teszt meg csak 'reszeredmeny'. Azt jelzi, hogy elkezdodott a HCG termelodese. De ha nem sikerul az osztodas vagy a beagyazodas, akkor szepen megjon a menses es annyi.


Ha utana nezel a statisztikanak, bizony a korai terhessegek mintegy fele veget is er a nemvart napjan, vagy par nappal kesobb.


Naponta vannak itt olyan kerdesek, hogy miert nem erosodik a csik, miert halvanyul, miert lett negativ. Ok mind a nemvart elott teszteltek.


Lehet lepontozni a tenyekert...

2015. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

A gondok nem attól lesznek,hogy az ember idő előtt tesztel.Van aki kivárja,aztán elmegy orvoshoz,és kiderül a baj.Nekem is 5nappal elotte lett pozitiv,azota mar 2éves a kisfiam.Épp eléggé izgultam a boldogság mellett,mikor megláttam a 2.csíkot,nem kell szerintem senkinek sem mondani vagy írni,hogy ne éld bele magadat...

Erre vonatkozott az én észrevételem!

Nagyon drukkolok,hogy kedves kérdező minden rendben legyen!

2015. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Akkor maskepp fogalmazok:


Valaki tesztelhet a nemvart elott 4 nappal pozitivat ugy, hogy megmarad a terhesseg.

Valaki a nemvart utan egy hettel tesztel, es megis elvetel.

Ez igaz.


Csak nem ugyanakkora a kettore az esely. Az elsore mintegy 50%, az utobbira pedig lenyegesebben kevesebb.


Az #1 kommentelo nem azt irta, hogy el fog vetelni, hanem csak felhivta a figyelmet, hogy ovatosan oruljon.

Szerintem a koran tesztelok eseteben humanusabb ovatos oromre inteni, majd egyutt orulni veluk, mint forditva: adni alajuk a lovat, majd sajnalkozni.


Nyilvan #1 is, es en is a legjobbakat kivanjuk es drukkolunk.

2015. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!