Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Április 9.én volt az utolsó menstruáciom első napja. Május 26.án pozitív teszt, 27.én negatív. Elmentem dokihoz volt vérvétel ultrahang hasi és hüvelyi, nem látott terhességet, igaz a vérből nem nézte. Azóta 2 teszt is negatív. A vérvétel és uh alapján sem hormonzavarom nincs sem cisztám. 2 hete voltam az orvosnál. Ma 40 napja késik. Nem írt fel az orvos gyógyszert sem ami meghozná. De van itthon, mert 1x már kiírták csak addigra megjött. Szedjem azt?

2015. jún. 15. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szedd. Majd ha az orvos azt mondja. Nem hiába lett egy pozi teszted, szerintem még várj pár napot.
2015. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 negativ teszt után tuti hogy elment.


Pozitiv teszt után negativ teszt =sikertelen terhesség


Mindig.

2015. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De vérzés azóta sem jelentkezett, és azóta eltelt 3 hét, azóta kikellett volna ürülni a szervezetből, vagy nem!?!
2015. jún. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!