Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 éves fiú vagyok,1 éve...

22 éves fiú vagyok,1 éve járok a barátnőmmel, és gyereket akarok tőle. Még csak kicsit célozgattam rá, de ő nem akar, mert szerinte még fiatalok vagyunk. Ha szóba hoznám, nem lenne gáz, hogy én vagyok a fiú és mégis már szeretném?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem gondold ezt meg ketszer is! Nagyon fiatalok vagytok meg. Es egy gyerek nagy felelosseg. Talan eloszor vegig kellene gondolni, h van-e megfelelo csaladi- es anyagi hatter, ami biztonsagot nyujthat a gyereknek. Masreszt, a kapcsolatban is vannak stadiumok. Gondolom, a baratnod orulne, ha gyerekvallalas elott talan eljegyezned es elvenned felesegul stb...Nem gaz, h szeretnel gyereket, de ekrdes, h eleg felelossegteljes vagy-e ehhez a nagy donteshez es ugy akarod-e a gyereket, h vegigondoltad azt, h ez egy eletre szol...?
2015. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön laktok, együtt és jól megvagytok, kijöttök a saját keresetetekből és a lánynak nem fontos az esküvő akkor már miért lenne gáz? Felmerült benned egy kérdés...ezt meg kell beszélni, hogy kinek mi erről a véleménye!!
2015. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
De, gáz. Nem az, hogy gyereket akarsz, h nem az, hogy ennyi idősen fiukent gondolsz magadra.
2015. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg fiúként beszélsz magadról, addig ne akarj gyereket. Dolgozol már? El tudnád tartani hármótokat, van anyagi tartalék, ha bármi közbejön? Külön éltek a szülőktől?
2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még a szüleinkkel élünk, van pénzem, magamat tartom el, csak sajnos az albérlet dolog még nem jött össze. Én is ellenzem a felelőtlen gyerek vállalást, de azt is, amikor valaki csak akkor akar gyereket, amikor már mindne 100000%-ra be van biztosítva, 100évre előre pénz stb.. Emiatt vannak 30+-os kismamák manapság.. Mi a baj a fiúval? Az önbizalmamon még van mit csiszolni valóban..
2015. jún. 16. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak ne legyen gyereke. Főleg, amíg anyuci szoknyája mellett él.
2015. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez pont a felelőtlen gyermekvallalas kategoria lenne. Albérlet, minimum 1 év együtt élés, aztán esetleg lehet gobdolkodni
2015. jún. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács..az összeköltözéssel járó csiszolódás és a terhesség-babavállalás külön-külön is nagyon megterheli a kapcsolatot! Költözzetek össze, éljetek együtt x hónapig, 1 évig...sok minden derül ki a másikról! Ha működik akkor beszéljétek meg, hogy szeretnétek e esküvőt és akár igen akár nem ezek után jöhet a baba. Ne kapjodj, fiatal vagy és üde, építsetek stabil kapcsolatot a picinek! Ne ugorj át lépéseket mert azzal a 3 lábú szék egyil lábát fűrészeled!

25 vagyok 7 hónapos kismami... 19 voltam amikor összejöttem a férjemmel, 20 amikor összeköltöztünk, 21 amikor elvett feleségül, 22 amikor nekiálltunk a babaprojektnek. Ő nálam 5 évvel idősebb és imádjuk ezt a másállapotot mindketten! Pont jókor pedig mi vártunk a picire pár évet...😉

2015. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem gáz, de a szülőktől mindenképpen külön kellene költözni! Tapasztalatból mondom, vannak kivételek de általában beleszólnak mindenbe és a végén már azt fogod érezni hogy a tesód és nem a gyereked!
2015. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én laktam a szüleimnél is és a párom mamájánál is, hát borzalmas volt... Persze vannak kivételek de nem hiszek benne! :D 23 évesek vagyunk a párommal és 7 éve vagyunk együtt, másfél éves a kislányunk!
2015. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!