Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő beadása után...

Tüszőrepesztő beadása után mikor repedt meg a tüsződ?

Figyelt kérdés

Mekkora méretű tüszőnél kellett beadnod?

Köszönöm!


2015. jún. 17. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20-22mmnél kell beadni. 36 óra múlva reped. Miért kell?
2015. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most volt az első inszeminációnk. Vasárnap este 10-kor kellett beadnom a repesztőt, aznap 23 mm-es volt a tüszőm. Hétfőn és kedden is volt inszem, de uh-t már nem csináltak. A hőmérsékletem viszont ma reggelre esett le.
2015. jún. 17. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tök felesleges hőt nézni. Kedden reggel repedt meg.
2015. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy sikeres volt-e a beavatkozás? Illetve megrepedt-e a tüsződ?

(Bár én nem voltam inszemen, csak clostival együtt alkalmaztuk)

2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem sikerült az inszem. Vasárnap este adtam be a repesztőt, hétfőn-kedden volt az inszem, de a hőm csak szerdán esett le és 4-5 nap alatt emelkedett meg, de ekkor már az utrogestant szedtem. Azt nem tudom megrepedt-e a tüszőm, mert inszem előtt és azóta sem csinált uh-t az orvos. Valószínűleg az utro miatt, de késett egy hetet, így a doki azt mondta hagyjuk ki ezt a ciklust. Már az 5. Dpo-n tartok és szebb a görbém mint a stimulálós ciklusban...
2015. júl. 23. 19:32
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

A felső a mostani, az alsó az inszemes görbém.

Drukkolok hogy Nektek sikerüljön! Majd írj!

2015. júl. 23. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod és a görbéket. A mostani görgéd tényleg szebb. Viszonzásul csatolom az enyém. Nagyrészt hasonló időben vagyunk.:-) Én nem kaptam progipótlást, jövő héten megyek vérvételre, hogy kiderüljön megrepedt-e. Drukkolok!


[link]

2015. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem neked már a 7-8 ciklusnap megrepedhetett a tüsződ, csak fura miért a 15.-ik napon lett pozitív az ovulációs teszted. Előtte nem csináltál esetleg? Számításaim szerint 9-10 dpo-n jársz.
2015. júl. 24. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is arra tippeltem, hogy akkor repedt meg egy tüszőm, viszont a + LH teszt előtti este kaptam egy tüszőrepesztő szurit, mivel a jobb oldalon talált egy 22 mm domináns tüszőt, a bal oldali üres volt. A hőmérsékletemből ítélve szerintem a bal oldali 8-9 napon megrepedt, még a szuri előtt. Ha nem így lenne, megdőlni látszik a hőmérőzésről alkotott összes elméletem :-) nem bánnám, ha 2 db petécske szabadult volna ki ennél a ciklusnál :-) írj, hogy mi lett Veled. Követni foglak :-)
2015. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és 7. napon volt negatív LH teszt, utána nem csináltam, gondoltam, úgyis látni fog az orvos. (Kellett volna :(
2015. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!