Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen lett ma az lh tesztem....

Ilyen lett ma az lh tesztem. Ez pozitív ugye? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk utoljára együtt. Legközelebbi csak pénteken este tudunk.

Nincs több lh tesztem így nem tudom h holnap már negatív lesz vagy még pozitív.

Szerintetek akkor ez a hónap is sikertelen? :S

Ovuláció előtt 5 nappal így mennyi az esély babára?


[link]



2015. jún. 17. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen ez pozi. Sztem meg van eselyetek elkapni penteken. Az ovu kb 1-2 napra a pozi teszt utan van hajnalban. Szoval vagy holnap vagy pentek hajnalban. Ha pentek hajnalban reped meg a tuszo, akkor az a pete meg el egy napig, ugyhogy meg pont el tudjatok csipni. Fel a fejjel. A reggeli hodet nme mered? Ha penteken nem megy fel, akkor meg ok. merd meg holnap reggel es penteken.


Szurkolok!!!!!!

2015. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nem mérem, de akkor holnaptól minden reggel meg nézem, hogy emelkedett e

2015. jún. 17. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire igaz ez, hogy mindenkinek hajnalban van ovuja, igazabol bizonyitani en sem tudom, csak nekem peldaul mindig delutan-estefele van a legnagyobb ovus fajdalmam mar nagyjabol 3 honapja, igy en azt gondolom, hogy nekem delutan van az ovum. Olyankor szur, feszit, olyan erzes, mintha mindjart szet akarna robbanni a petefeszkemnel. Mult honapban az ezt megelözö napon voltam nögyogyasznal, eleg nagy tüszöt latott, azt mondta, hogy nemsokara meg fog repedni, es masnap este ereztem ezt a nagy fajdalmat. SZerintem akkor repedt meg. De bizonyitani nem tudom :)


Te mennyire szoktad erezni az ovut? Mert abbol következtethetsz arra, hogy mikor lehet az ovud, es onnantol elvileg a nödokim szerint meg 48 orat is elhet a petesejt, a neten inkabb 24 orakat olvastam. De azert ne hagyd ki a pentek estet :) Sok sikert!

2015. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban én is délután éreztem, elég intenzív volt.. De nem mindig érzem meg.

Háát majd pár nap és kiderül

2015. jún. 17. 19:43
 5/11 A kérdező kommentje:

Reggeli hőm 36,4 volt.

És ma délután együtt is tudtunk lenni. Így már nagyobb rá az esély :)

Amúgy a hőnek egyből fel kell ugornia vagy szépen lassacskán emelkedik?

2015. jún. 18. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egyentöl függ, nekem 3-5 tizedet szokott az elsö nap felugrani, majd szepen lassan emelkedik, van, hogy 1-2 tizedet kesöbb vissza is esik, de ez valtozo.
2015. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnap meg ma reggel is 36.7 volt a hőm
2015. jún. 20. 08:44
 8/11 anonim ***** válasza:
merd csak tovabb, lassan feljebb fog menni. Van egy oldal, a Babat tervezök otthona, ott talalsz sok terhes es nem terhes högörbet, ott lathatod, hogy hogyan valtozik a hömerseklet ciklus alatt.
2015. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elvileg ma vagyok a 11 dpo-n.

Mikor lenne érdemes tesztelni?

Luteális szakasz változó 13,14,16 :/


Facella teszt megbízható ugye?

Vagy melyiket ajánlanátok?

2015. jún. 28. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, en azt ajanlom, hogy vard meg a nem vart napjat, mert nagyon de tenyleg nagyon sokan vannak ugy, hogy a nemvart elött tesztelnek, halvany pozi, majd megis megjön. Ha mar kesik, es addig nem jön meg, akkor biztosabb a teszt. Nagyon drukkolok neked!!!
2015. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!