Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki békáson lakik?

Van aki békáson lakik?

Figyelt kérdés

A párommal babát tervezünk,lehet hogy sikerült is,de viszont nem sokára békásra kell költöznünk.

Nem tudok semmit,hogy mi hol van,azt se hogy hogyan vagy mit kell.

Tudnátok segíteni nekem?



2015. jún. 17. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ott lakom. Mit nem tudsz?
2015. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

neten megtalálsz mindent. na meg megkeresed neten a cím alapján, hogy melyik védőnőhöz tartozol, ő majd segít.

2 oldala van békásnak, mindkettőhöz külön van orvos/védőnő. a dunai oldalnak a füst milán utcában egy kis szolgáltatóházban, a hegy felölinek meg a csobánka téren van az sztk, ott van minden... ott van egyébként nőgyógyász is, de terhességgel a margit kórházba tartozol, vagy ahol van a fogadott orvosod...

én pl. az imérben szültem, oda is jártam terhesgondozásra, uh-ra, szóval nem csak a lakhelyedtől függ...

de tényleg sokat segít majd a védőnő, na meg egy térkép ;)

2015. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező szerezni akart egy ismerőst, barátot! :-)
2015. jún. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mi is Békáson lakunk a Duna felőli oldalon :)

Többiek merrefelé laktok? :)

2015. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kb semmit nem tudok,a hegy felöli oldalon fogok lakni,de kb annyit tudok hol van a piac,a spar,tesco ennyi...

Nem a barátok/ismerősök miatt,csak azért mert nem tudok semmit.

Köszönöm mindenkinek a segítségét.

2015. jún. 18. 12:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 11.kerületi vagyok és nálunk minden a közelben volt,mindent ismertem,itt semmit nem tudok.
2015. jún. 18. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

ha tudod hol a piac akkor meg fogsz mindent találni :D az sztk ezen az oldalon ott van, ahol átmennél az aluljárón a piachoz. egy nagy tér, ott van a közösségi ház, mellette egy lapos épület az sztk. a nagy bejáratnál vannak az orvosi rendelők, jobbra van egy kis bejárat, ott meg a gyerek rendelők, védőnők... :)

de terhesgondozásra a margit kórházba kell menned, oda van buszjárat, szintén a csobánka térről indul, az aluljáró mellett van a végállomás (ahol átmennél a piachoz). arra felszállsz és a kórház mellett tesz le a busz

2015. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom.

Mostmar megfogom talalni.

2015. jún. 24. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!