Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltunk barátommal, természetesen védekeztünk. Több mint 1 óra múlva megujjazott, de közben volt kint cigizni, megtörölte a kezeit. Csak azért kérdezem, mert elég sok ellentétes választ találtam már a neten.

Egyébkent június 10-én volt menzeszem, de 3-4 napja pecsételő vérzésem volt. Legközelebb július 10 körül kell majd megjönnie. Köszönöm az értelmes és segìtőkész válaszokat!



2015. júl. 2. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy, tuti beagyazodott azert volt a verzes, csak azt nem ertem, hogy a cigizes vagy az ujjazas miatt estel e teherbe?!
2015. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem kicsi az esélye, hogy az lennél (szinte semmi, ha nem volt probléma a védekezéssel), de azért remélem, nem megszakítással "védekeztek", mert az nem nyújt védelmet.

ne aggódj emiatt, mert akkor elképzelhető, hogy késni is fog, ezért beparázol, hogy "nem fog megjönni, mert terhes vagy".. stb:)

szóval nyugi, nem gondolom, hogy terhes vagy.

2015. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért cigizés után, ujjazás előtt illene kezet mosnia az uriembernek ( mosni, nem törölni!)... Terhes nem leszel, de jó kis fertőzést kaphatsz...
2015. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!