Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen ciklus mellett mikor...

Ilyen ciklus mellett mikor lehet kb. ovum? Mi ez? Többi lent

Figyelt kérdés
28-35 naposak a ciklusaim. De az utóbbiak inkább 35 korul voltak. június 19 volt az utolsó menszim ami 2 napig tartott igazából.A ciklus 13. napján két kis barna folt jelent meg a bugyimon és kis barna mikor megtöröltem.A barna folt előtt 2 nappal kicsit görcsölt a hasam. Szerintetek mi ez? Tudom hogy nem tudjátok megmondani de szeretném a véleményeteket hallani :)2 hónapja próbálkozunk.Ovu lenne? Igaz nem hőmérőzök és nem ovutesztelek, és eddig nem is figyeltem magam, de ez újdonság volt ez a barna kis folt.

2015. júl. 2. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igy nehez megallapitani, akar lehetett egy ovus verzes is, mert nagyjabol közepidöben volt, de biztosabbat nem tudok mondani en sem. En nagyon ajanlom az ovutesztet, ha biztosra akarsz menni :)
2015. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Progeszteron rendben van? Lehet nincs peteérésed, menj orvoshoz és kérj kivizsgálást az a biztos.
2015. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!