Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes 1héttel a...

Lehetek terhes 1héttel a menzeszem után ugy hogy nem élvezett belém és gumi csak akkor lyukadt ki amikor mar végeztunk?

Figyelt kérdés
Fontos!!!

2015. júl. 2. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy csak akkor vettük észre h kivan lyukadva de nem èlvezett belém
2015. júl. 2. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2015. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagyis mielőtt elélvezett, kivette?
2015. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém ezt tudom kivette és látuk hogy kilyukadt ezért kérdem h lehetek e terhes ..nem élvezett belém csak gumi volt lyukos kivette még mielőtt elment volna
2015. júl. 2. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz, elég hozzá az előváladék is.

Erre lehet jó megoldás legközelebbre a spermicides óvszer (fehér lifestyle, ha még gyártják).


A ciklust egyébként a menzeszed 1. napjától számítjuk, az nem túl informatív amit te írsz, hisz nem tudhatjuk hogy hány napig vérzel.

A tankönyvi 28 napos ciklushoz közeli ciklussal, átlagos vérzést feltételezve a menstruáció után 1 héttel valószínűleg pont a legtermékenyebb időszakban voltál.


Az esély egyébként nem nagy, de pont elég az izguláshoz, ha nem akartok gyereket.

2015. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1hétig vèreztem és a utána való héten történt ..de nem hánytam rosszul se vagyok és még étvágyam sincs
2015. júl. 3. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor történt a dolog?

Előváladéktól is lehetsz terhes, és a menzesz után egy héttel pont kb a termékeny időszakod volt.

2015. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
11-17 volt a menzeszem es 25.ken pedig történt
2015. júl. 3. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor még várj egy hetet és reggeli elsőből tesztelj.
2015. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennel se jonnenek ilyen hamar a tunetek. A hanyas, emelyges kb. a terhesseg 7-8. hetetol jellemzo, nem korabban.
2015. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!