Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik vaterás terhességi...

Melyik vaterás terhességi tesztet ajánlanátok? És melyik érzékenységűt 10-20-25öset?

Figyelt kérdés

Nektek hányadik dpo-n mutatta ki a babát?

Szokott szellemcsikos, száradási csíkos lenni?

Köszi aki ír :)



2015. júl. 3. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, én nem értek hozzá, de miért vaterán akarsz tesztet venni?
2015. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert olcsó és lehet tesztelgetni :)

Aki türelmetlen típus (mint pl én is) neki ajánlott az ilyen tesztek.


Aki tud várni a teszteléssel a mensi esedékes napjáig vagy h 1 hetet késsen annak jó a sima drogériás vagy gyógyszertári mert akkor már azok tuti ki mutatják ha baba van :)

2015. júl. 3. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a veterás 10-es érzékenységű ugyan abból a pisiből sokkal sokkal halványabb lett, mint a 25-ös vizeletsugaras Facelle. Két és fél éve babaprojektben vagyunk, szóval van már némi tapasztalatom, több dolgról meggyőződtem ezalatt. Az egyik, hogy 14-15. dpo előtt nem tesztelek. A másik, hogy pozi teszt után nem mérek tovább hőt és nem idegelem magam további tesztelgetéssel, hogy hogy hány pixelnyit sötétedett fél nap alatt, ezt a jövőre nézve tanácsolom. A harmadik, hogy többet nem rendelek vateráról 10-20 db teszteket, mint ahogy tettem többször, mert becsapós az érzékenysége, inkáb veszek egy-két Facellét és késő mensinél vetem be. Ez az a dolog, ahol a türelmetlenség nem segít. Sok sikert és mielőbbi babásodást!
2015. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Pl. van aki a fastest.hu-t ajánlja, mert szerinte megbízhatóbb, mint a vatera. Hát elárulom azoknak, hogy az illető, aki a fastesten árul, vaterán is fent van lipizzlipizz néven, csak ott sokkal olcsóbbak a csomagjai... Szóval miért is fizetnék 80-90 ft-ot teszt darabjáért, ha vaterán 50 ft/db-ért árulja ugyanazt, ugyanaz a személy, hm?
2015. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi 5 hónapja próbálkozunk, szóval Nem olyan régen. De van úgy h nem foglalkozok vele csak akkor "kattanok" be mikor a nem várt ideje közeledik... Egyszerűen olyan lassan telnek a napok inkább az órák :D :( és már 10 dpo-n el kezdek tesztelni persze én is tudom h felesleges de hát mondjuk ezt egy olyan nőnek aki mindennél jobban vágyik egy kis csodára..

Szóval egész hónapban nem agyalok ezen, de a végén pfuu...

Ez ellen nem is tudom mit lehetne tenni (2 csik meg oldaná ezt a problémát) :) :)


Sokan írják h tényleg nem olyan jók ezek a tesztek, de van akinek bevált.. :/ ezért kétes

2015. júl. 3. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ugyanazt nyújtják, csak nem kazettásak. szerintem aki terhes, annak ez is mutatja. az ovut is az ovu tesztek
2015. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem rendelnék többet onnan, pont amiatt mert türelmetlen vagyok :) A kisfiamnál se mutatta ki anno, amikor az x-epil már pozitív lett és most a màsodiknál sem. Az x-epil halvány de jól látható pozitív lett a 10. dpon , amikor a vaterás még teljesen negatív volt.
2015. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem bejött a vaterás, nem volt szellemcsíkos soha, a babát már a 10 dpo-n szépen mutatta a 10-es. Ha érdekel privátban megírom, hogy melyik eladónál melyik fajtát vettem.
2015. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, engem érdekelne, melyik fajta vaterás tesztet használtad, és hogy kitől vetted. Köszi!
2015. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!