Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még kezdő vagyok a görbe...

Még kezdő vagyok a görbe elemzésben, nem kellett volna már emelkednie a hőnek? Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 5. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

meg nem volt ovud, azert nem emelkedett meg. Amig nem emelkedik addig ovu sem volt. Ovu nelkul nincs baba. Meg varnod kell.


Milyen hosszuak a ciklusaid?

2015. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt ovud. De még lehet
2015. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehát az ovu teszt szerint volt.
2015. júl. 5. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

LH csúcsod volt, de a hőd még nem emelkedett meg. Pozitìv utàni első negatìv napon szokott lenni ovu, vagyis ma. Ha elkezd emelkedni a hőd, az jó, de baromi meredek lenne akàrmitis jósolni egy olyan görbéből, ami jó esetben pont középidőnél tart, vagy tüszőrepedésnél.


Egyébként az előbb csak a görbédet néztem, azt nem, hogy teszteltél is. A görbéd első fele pedig eddig tökéletes, szóval ha a màsodik részben megemelkedik a höd legalàbb 3-4 tizedet, akkor 2 hét múlva-ha nem jön meg a havid, érdemes tesztelni.

2015. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!