Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (korulmenyek...

Lehetek terhes? (korulmenyek lent)

Figyelt kérdés
A menstruaciom utani 2. napon voltam egyutt a baratommal,belem nem hatolt,de hozzamert ugy,hogy egyikunkon sem volt mar semmi es elovaladek lehetett. Utana termeszetesen ovszerrel vedekeztunk. Erzekenyek a melleim,most vagyok a menzeszem utan 12 nappal,nem tudom,hogy ez a peteeresem jele,vagy terhes lehetek. Mit gondoltok?
2015. júl. 6. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz, hogy terhes legyél, spermiumnak kell lennie a hüvelyedben. Ők nem másznak be maguktól, legalább egy behatolás kell védekezés nélkül.
2015. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12 nappal a mensid után simán lehet peteérés, igen.
2015. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a fura,hogy soha nem erzem,vagy csak nem tunik fel,most meg azert szembetuno a mellfeszules,mert "parazok" a terhessegtol. De azert remelem,hogy ha mas megszakitassal vedekezk,akkor en ilyen miatt,ovszer mellett,csak nem esek teherbe. :)
2015. júl. 6. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyi idő után még nem jönnek a terhességi tünetek. leghamarabb az esedékes menses köv napjatol
2015. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!