Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 12. napon volt ovulaciom,...

A 12. napon volt ovulaciom, es még 4 nap van a nemvártig. Ma csináltam egy tesztet, tudom, korán, es nagyon-nagyon halvány pozitív. Erős csîknak kéne mar ennyi nap utan lennie? Jun.23-ovu, ma jul.9.

Figyelt kérdés
csak azért aggódom, mert ha korábban ovuláltam, mar ki kéne erősebben mutatnia, nem? Sajnos 2 hónapja spontán vetélésem volt, akkor nem erősödött a csik, halvány maradt végig, ezért aggódom, nehogy megismétlődjön.
2015. júl. 9. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Még 4 napod van nemvártig! Csoda ha kimutatja. :D egyáltalán nem kell erősnek lennie ilyenkor. Gratulálok egyébként. Ne aggódj, a múltkori eset a múltkor volt, ne aggódd túl mert az sem tesz jót.
2015. júl. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 whitelady1 ***** válasza:
Gratulálok! Ne aggódj!!!
2015. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha előbb van az ovud, előbb van a nemvártad is!
2015. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, megnyugtattatok! Igen, próbálok nem gondolni a múltkori esetre, de most más érzéseim is vannak, jók:) akkor mintha megéreztem volna baj. Úgyhogy igyekszem több szempontból pozitiv lenni:))
2015. júl. 9. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 8 egymást követő nap teszteltem! Tudom hülyeség, de első baba és nem akartam elhinni! :) Plusz volt egy csomó tesztem. Nekem nagyon nem akart erősödni a csík... max egy picikét, de mégsem volt semmi probléma. Remélem a következő 5,5 hónap problémamentes lesz.

Gratulálok! Boldog babavárást! :)


16hkm

2015. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16. dpon vagy. Azt számold, ha hamarabb volt ovud, nem hogy mikor kellett volna megjöjjön.
2015. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint korán teszteltem?
2015. júl. 9. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél korán. De még ilyenkor rendben van a gyenge csík teljesen.
2015. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!