Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnenk Igy...

Gyereket szeretnenk Igy megtudhatom, hogy voltam-e?

Figyelt kérdés

Az az igazsag, hogy elvileg 3 eves korombo voltam himlos, viszont azt nem tudja anyukám, hogy melyik. Ma megyek fel az orvoshoz, hogy koderuljon a beteg lapombol... csak az a baj, hogy akkor még nem itt laktam es nem tudjuk, hogy atlett-e hozva.

Ahol laktam akkor ott elvileg megkell lenni, ha telefonon felhivjuk megtudjak ezt mondani??


2015. júl. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet vérből rózsahimlő (rubeola) tesztet csináltatni. Ez az, ami igazán veszélyes a magzatra, ha a terhesség alatt fertőződsz először. De a bárányhimlő státuszodat se ártana tisztázni.
2015. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 1989 óta kötelező a rubeola oltás, szóval ha ezután születtél, akkor szinte kizárt, hogy 3 évesen rózahimlős voltál. Én valamivelelőbb születtem, de én is oltva vagyok. Egyébként rubeolára szűrnek terhesség alatt. Feketehimlő kizárt, szóval nagy valószínűséggel bárányhimlő lehetett még.
2015. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen...csak en nem voltam beoltva rozsahimlo ellen 15 honaposan..:(
2015. júl. 9. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal még kérhetsz oltást.
2015. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. :)

Nem tudtak megmondano milyen himlos voltam, mar nem tudtak visszanezni .

2015. júl. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!