Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 5 napja késik, és még...

Ha már 5 napja késik, és még negatív a teszt, akkor már biztos, hogy nem terhesség?

Figyelt kérdés
Mindig szabályos óramű pontos ciklusaim vannak, de már kezd elszállni a reményem. Van még rá esély hogy pozitívat tesztelek?

2015. júl. 9. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Teljesen egészséges nőknél is előfordul olyan, hogy egyszerűen adott hónapban "elbambul" a soros petefészek és kimarad a menstruáció.


Jártam már én is így, 3 hét késés után elmentem orvoshoz, hátha szervi baj. Akkor alapos vizsgálat után mondta, hogy előfordul ilyen, ha nem ismétlődik, akkor nincs teendő, a szervezet se működik mindig tökéletesen.

2015. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Simán lehet terhesség. Attól is függ h milyen érzékenységű a teszt, meg hogy mikor volt ovulációd.
2015. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát azért egy halványnak már illene lenni! Ha pár nappal később volt ovud, akkor is.
2015. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tartom valoszinunek, hogy terhes lennel. Mar latszania kellene a csikoknak, foleg ha mindig pontos szokott lenni.
2015. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet baba, nekem 6 hét 5 naposan is fele olyan erős volt a teszt csík mint a kontroll. Teljesen egészséges a kisfiam. Nem mindenkinél úgy választódik ki a pisibe a hcg ahogy kellene...
2015. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És hány nap késés után lett először pozitív a teszted utolsó?
2015. júl. 9. 10:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha terhes vagyok akkor elvileg most vagyok 4 hetes és 4 napos
2015. júl. 9. 10:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem volt tervben a baba, meg nagyon elfoglalt voltam akkor, észre sem vettem hogy késik. Annyi biztos, hogy az első tesztet 6 hét 5 naposan csináltam, Gabriel teszt volt. A fogantatás dátuma biztos, mert csak egyetlen egyszer voltunk együtt. Volt még egy méhen kívüli terhességem, akkor 5 nap késésnél időn túl lett halvány pozitív a tesztem, de nem volt egyértelmű.
2015. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van, akinek csak 1-2 hét késéssel jelzi a teszt. Ha nem jön meg, jövőhéten látogasd meg a dokit :) ő többet fog tudni mondani, drukkolok, majd írj!
2015. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
holnap még mindenképpen tesztelek egyet reggel. Köszi a drukkot :) remélem baba lesz :) és én a kivétel közé tartozom akiknek nem lesz rögtön pozi a teszt :)
2015. júl. 9. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!