Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel már van kétt gyermek...

Férjemmel már van kétt gyermekünk de szeretnék harmadik babát. Az első kettővel nem is volt semmi baj.3 hónapja próbálkozunk nulla sikerrel. Múlt hónap 30-án voltunk együtt este és júli 1- én volt peteérésen. Mennyi az esélye h terherbe estem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 14:54
 1/7 anonim válasza:
Sajnos mi is így vagyunk most. Nekünk is az első két gyerkőc elsőre összejött. Most viszont már a nyolcadik hónapot kezdjük és még mindig semmi. Pedig mérem a hőmet és ovu tesztelek hónapok óta, de valahogy mégsem sikerül. Az esélyetek meg van. Elvileg így érdemes együtt lenni, hogy már ott legyenek a kis fickók, mire a pete kilökődik. Két naponta érdemes együtt lenni. Én azt gondolom, hogy most egy kicsit jobban rá vagyunk görcsölve a dologra, mint az első kettőnél, és persze ez sem segít.
2015. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kell a 3. sikertelen hónapnál már pánikolni? Ha 1 év után sem sikerül, akkor ajánlott orvoshoz fordulni.

Én értem, hogy akartok 3. gyereket, de aki évek óta próbálkozik az elsővel, azt inkább megértem, hogy görcsöl és aggódik.

Le kéne nyugodni, mert stresszesen még kisebb az esélye.

2015. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a 2 egyből összejött. Most a 3.-ra se görcsöltünk rá, férjem februárban vetette fel a témát, azóta dobálózunk, hogy egyikünk akarja/nem akarja, hol a másik. De ha mégis összejönne, nagyon örülnénk.
2015. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk is 3 gyerekünk van.Mindkettő az első próbálkozásra sikerült.

A 3.babó a 3hónapban.Ő sajnos nem maradt meg spontán elvetéltem.A doki azt mondta,hogy minden oké,nem kell várni,nyugodtan próbálkozzunk.

Így egyből vetélés után ismét terhes lettem és Ő szerencsére velünk maradt.

Mi is rágörcsöltünk,h miért nem jött az első hónapban mint a másik 2.Nem jó így :(

2015. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Remélem h nem soká mindenki babázni fog.
2015. júl. 11. 05:24
 6/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj 3 hónap az még nem sok.

és igen teherbe eshettél ha ekkor voltatok együtt

2015. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már most ott tartok h feszül a hasam meg szúrkál! A mellem nem fáj. Az első kétt gyereknél nem volt semmi ilyen bajom. A vérzésemnek szerdán kellene elvileg meg jönni e. De nem szokot ilyen lenni.
2015. júl. 13. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!