Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elmúlása utáni napon...

Mensi elmúlása utáni napon mennyi esély van teherbe esni? 11 napja voltunk együtt, vannak illatok amiket nem bírok ez normális?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemet èszre se vettem amíg nem csináltam tesztet.Jövő hèten szombaton következik ismèt de nekem másfèl hèttel előre már jelez h meg fog jönni,eddig mèg semmi
2015. júl. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetett spontán peteérésed. Drukkolok :)
2015. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
nagyon nem normális. vszeg egy alien növekszik benned
2015. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem így fogant, 29 napos ciklus mellett. :) Miért ne lenne esély? :) 11 nap azért még korai a szagérzékenységre megérzésem szerint, de ki tudja. Jövő héten kiderül :)
2015. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipőben járok :) mi is akkor voltunk együtt 2 különböző nap is védekezés nélkül,19nap telt el azota és a derekam szét szakad,a hasam is fáj,fáradtabb vagyok,egyfolytában csak ennék... Hétvégén tesztelek hátha.... Drukkolok neked!!!!!
2015. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De fura... nekem most mensi alatt lett poziszerü az ovutesztem, es együtt is voltunk, es nekem is fura gondolataim vannak, lehet, hogy most sikerült.. (ez a fura gondolat), majd meglatjuk :) Irjatok majd, mindenkinek szurkolok!!!!
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!