Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 -én hajnal 3.20 kor volt...

11 -én hajnal 3.20 kor volt Ovum. Nőgyógyászom 3 nappal előtte mondta is, hogy mikor lesz. Naptáram alapján is akkor volt. Tüneteim alapján lehet terhesség vagy inkább problémára cisztára utalhat?

Figyelt kérdés
Aznap hajnalban éreztem is. Jó pár napja szzúró érzést érzek már inkább erősebb mint ahogy kezdődött, intenzívebb. Tüsszentésre belenyilall alhasba (nagyon lent) Melleimet nehezebbnek (talán teltebbnek) érzem. Melleimen és bimbóudvaron kidudorodó kék erek vannak. Erre ma figyeltem Fel.A hőm: kicsit hiányos talán nem is ad igy támpontot: [link] Png Babát szeretnénk, de félek hogy ez megint csak a cisztám tünete. Már nem merek hinni a sikerben.

2015. júl. 19. 19:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi, a görbém még egyszer: [link] remélem igy már jó lesz.
2015. júl. 19. 19:48
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Peteérés percre pontosan? Ne vicceljünk már :)
2015. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Két hónapig nem volt ovum, annovulácios ciklusom volt, a tüsző nem repedt meg, és tüsző cisztává alakult majd mensi után "eltünt" távozott. Írhatom pontosabban is. 8 án 17,5 mm domináns tüsző, és 8.8 mm-es méhnyálkahártya. A magándorvosom azt mondta 11 én lesz ovum ha jól számolja. Van egy elég jó naptáram, ami szintén 11-re írja. Köztudott, ha valakinek egy két hónapig nincs ovulációja, annak intenzívebb lesz az ovus fájdalom. Ezt a dokim is megerősítette, hogy számítsak is rá, hogy kicsit erősebb lesz. hajnal 3.20 kor erős alhasi nyilalásra valami erős "fájdalomra" keltem, egészen lent fájt de kisugárzott mindenfelé. Majd elmúlt. A hőm is igazolja hogy aznap volt az ovum. Nem hiszem, hogy túlzottan ennél jobban kéne bizonygatnom. A kérdésem pedig nem az volt, hogy lehet e hogy percre pontosan megéreztem, hanem az, hogy lehetséges e az alábbi információk alapján, hogy sikerült a megtermékenyítés, és van e reményem arra hogy most talán sikerül? Köszönöm szépen a hozzászólásodat. Nem vagyok doktor, de igazán jól ismerem a testem, és egy kérdés lenne csak, amire egy kicsit irónia mentes korrekt választ várnék. Nem 10 éves vagy és nem 20! És két gyermekem van, de amikor őket szültem, akkor még nem foglalkoztam se azzal mikor lesz az ovum, se azzal hogy hőmérőzzek. Egyszerűen csak sikerült úgy, hogy együtt voltunk a férjemmel. A hőmérőzést se a megrögzöttség miatt végzem, hanem azért mert dokim a kezembe nyomott egy naptárat, hogy mérjem a hőmet, ami támpontokat tud adni. és jelzi hogy volt-e ovu vagy sem pl. Meg még nem tudom miket tud belőle mint Nőgyógyász magán orvos kiolvasni. Köszönöm még egyszer, ezek után most már kaphatok normális választ is?
2015. júl. 19. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges ezért külön privit is írnod.

Peteérés esetén is a statisztika 30-40%-ot mond. Vagy megtermékenyül, vagy nem. Így nem tudom, hogy milyen választ vársz, mert a spermiumokon és a vakszerencsén múlik.

Igen, lehetsz terhes, de statisztikailag nagyobb az esély, hogy nem.

2015. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam tünetekből amiket leírtam kialakult már egy kép, hogy miket tapasztalok milyen tünetek vannak. De mindegy. Nem igazán lehet értelmes választ adni. Több kérdést olvastam már, és mindig van egy agytröszt, aki ír csak nem érdemlegeset. Ha annyit írtam volna, hogy puffadt a hasam és nem tudom mikor volt PÉ és nem tudom hogy mit érzek, meg semmi tünetem, akkor azt mondom, hogy nem lehet értelmes válasza adni, de azzal az információval amit írtam egy értelmes ember, már tud leszűrni következtetést. Azt hiszem én is többet tudok, mint te. A válaszaid által egyáltalán nem lettem okosabb. De azért köszönöm még egyszer! csak azt nem értem, hogy annak aki semmit nem ír semmi görbét, se tünetet, annak hogyan tudtok segíteni. De lehet én vagyok ehhez nem értő :)
2015. júl. 19. 20:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva amiket meg leírtál azokat tudtam. Számodra mi számít terhességnek? Ha azt írom hogy pozitív tesztem van, és doki már szívhangot lát még arra is azt mondanád, hogy lehet ebből lesz terhesség, de lehet hogy nem. De bocsánat hogy nem úgy jöttem ide, hogy megszületett a babám, és sikerült e vajon 10 hónapja a terhességnek összejönnie. Nyilván érted, hogy miért nem ezzel a kérdéssel jöttem ide.
2015. júl. 19. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Kedves arrogáns, agresszív, szófoscsis' kérdező. Így senki sem akar neked válaszolni/segíteni, javaslom válts stílust.
2015. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha kevés információt adok azért szarik a fejemre az abnorm ember ha sokat.Akkor szofoscsis vagyok. Abból ami segítséget választ kaptam, avilágon semmi a kérdéshez kapcsolodó hasznosat nem kaptam és a kérdéshez se sok közé volt. Sértegetni szerintem fölösleges. Ha nem kérdeztem volna itt akkor is annyit tudnék mint úgy, hogy kérdeztem. Ilyen fajta segítség nem segítség, semmit se ért azon kívül, hogy ironikusan hülyének próbált nézni hogy képtelenség percre pontosan tudni az ovut. Alap esetbe igen, lehet. De ha az ember érzi az ovulaciot marpedi lehet, főleg ha babát tervez az ember akkor igenis figyeli a testét, és tudni fogja. Szerintem semmilyen emberrel ilyen minősítően beszélni nem lehet, aki pedig már hónapok óta próbálkozik babával, annak bőven van baja, nem hianyzim a sertegeto szarság. Bocsi a kifejezésért. De akkor inkább ne irjon senki ha értelmeset nem tud. Ez se válaszhoz tartozott egyebken amit kaptam most. Pusz
2015. júl. 19. 21:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt belekötnetek,hogy elirtam pár szót, előre szólok mobilról félre nyomtam. Mivel úgyse a kérdéssel foglalkozik senki, tökéletesen fölösleges volt kérdezni. Egy hét múlva úgyis kiderül. Csak azt hittem kötöszködes helyett értelmes választ kapok. De inkább már a kérdés se érdekel. Köszi az eddigi hozzá szólást. Minden jót!
2015. júl. 19. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Akár terhesség is lehet, de ahhoz korai bármiféle tünet. Javaslom várd meg, míg kimarad a vérzés, sajnos sokan hajlamosak bebeszélni maguknak a tüneteket...
2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!