Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt ti minek látjátok? Már...

Ezt ti minek látjátok? Már nagyon rég várjuk a gólyát. Nem tudom ez mi lehet. Kb 1 millió negatív tesztem van. Most meg ez. Mintha lenne rajta valami. Vagy csak oda képzelem? One step teszt csík.

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 21. 13:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Legalább 50 ilyen tesztet csináltam már életemben. Ha ez korai tesztelésből van, még van remény, de ha már 1-2 napon belül mensi lenne, akkor azért annyira ne éld bele magad. Én is tettem már ki ide one step tesztet, hogy értékeljék, sokan gratuláltak, aztán persze nem lett baba. Várj türelemmel és ismételj 2-3 nap múlva, ha nem jön meg. Mikorra nem várod a mensid?
2015. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Sajnos negatív. Tesztelj pár nap múlva megint.
2015. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha x-epil lenne, azt mondanám van esély, de még úgyis inkább száradási csíknak tűnik, így meg, hogy one step, hát nem tudom, azokról elég rosszat hallani. Időn belül jött ki? Élőben rózsaszín?


Én mindenképpen ismételnék 2 nap múlva, és ennek még nem hinnék.

2015. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Hány napja késik?
2015. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

szia!Íme az én tesztjeim az első 01.9-i alig láthtó mindenki negatívnak mondta majd 10-én már erősebb volt :)szerintem van remény

[link]

[link]


ez a tiéd :)

[link]

2015. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Remény mindig van, amíg meg nem jön a vérzés. Én ezt a tesztet negatívnak látom. Ha még nem késik a vérzésed, akkor várd meg a napját, ha már késik, akkor egyértelműbbnek kellene lennie elvileg, de ha nagyon a ciklus végén fogant, akkor még van esély. Kétnaponta tesztelj, de csak az elmaradt vérzés utántól.


(Nagyon sokaknak nem lesz szimpatikus, amit írok, de nekem eddig öt terhességem volt. Az a kettő maradt meg, amelynél a kimaradt vérzést követő napon teljesen egyértelmű, erős második csík volt. Az elsőnél egy hét késé után is halvány volt, a harmadik-negyediknél pedig nem is erősödtek az eleve nagyon halvány tesztek, végül negatívak is lettek, ezek csak kémiai terhességek voltak. Én azóta nem tudok érdemben pozitívként tekinteni azokra a tesztekre, amiken csak akkor látszik valami, ha nagyon akarom. Egy pozitív teszt egyértelmű.)

2015. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 24.re nem várom. Csak utrogestant irt az orvos hogy amint halvány tesztem lesz azonnal használjam. Akkor még egy picit reménykedek hátha. ...szépek a tesztjeid. Amúgy nagyon halvány rózsaszín a csík rajta...de alig látható sajna...
2015. júl. 21. 13:58
 8/29 anonim ***** válasza:

Mintha làtnék valamicskét, de lehet, hogy csak képzelem.


Ajànlom a facelle tesztet amúgy :)

2015. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Már csak a nem várt után tesztelj, x-epillel.

Én látom a halvàny rózsaszínt, de ebből mèg bármi lehet...

Miért írta fel az Utrot amúgy?

2015. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Extra halvány pozitív. Drukkolok.
2015. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!