Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb sikertelen hónap. Hogy...

Újabb sikertelen hónap. Hogy bírjátok türelemmel, hogy nem sikerült eddig a baba?

Figyelt kérdés
Nekünk ez még "csak" a 3. hónap,de már most nem tudok úgy gondolkozni, hogy "ugyan,majdcsak sikerül"..
2015. júl. 21. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a 7. sikertelen hónap volt... Mindig magambazuhanok kicsit, kesergek, aztán iszok egy-két jó sört, és másnap már új reménnyel vágok bele :)
2015. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már 1 éve nem jön,úgy hogy a páromnak van 2 fia,elkezdtüka vizsgálatokat...nagyon nehezen birom...
2015. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7 éves a lányunk. Nem jön össze a tesó. Már kezdek bele fáradni. Ez már nagyon hosszú idő.
2015. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 monyk ***** válasza:
2 éve várjuk, én már belefáradtam. Úgy érzem sohasem lesz gyerekünk.. :'(
2015. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 18 hónap után jött össze.Kb. egy éve próbálkoztunk,amikor már minden alkalommal sírtam mikor megjött.Aztán,egy nap úgy döntöttem,hogy elég,nem foglalkozom vele,jön ha jönni akar.2 hét múlva pozi lett a teszt.Azóta már fél éves. :)
2015. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy pár nappal ezelőtti kérdés. Köztük van az én válaszom is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 éve próbálkozunk.Nőgyógyászom szinte mindegyik vizsgálatot megcsináltatta kiderült,hogy nálam vannak a gondok.Július elején bejelentkeztem a BMC-re és aug.végén már megyek is hozzájuk. Belefáradtam én is ebbe az egészbe, de ha már egyszer elkezdtem addig fel nem adom amíg nem lesz egy babánk.

Az,hogy milyen bajaim vannak elolvashatod ugyan ott ahol a 6-os válaszoló válasza is megvan,12. válaszolóként. :)

2015. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk több, mint 4 éve nem jön a baba... Változó, hogy ezt mikor, hogyan élem meg: van, hogy nagyon el tudok keseredni; ha történik valami kezelés, akkor nagyon lelkes és bizakodó tudok lenni a siker reményében, és van amikor közönyös is vagyok: nem gondolkodom, nem áltatom magam csak próbálok a sikertelenségünkkel együtt 'normális' életet élni...

Egyébként nálam vannak a gondok: PCOS, egyik petevezetékem lezárt, méhfejlődési rendellenességem és véralvadási zavarom van. Rengeteg vizsgálat, 2 sikertelen inszemináció, stimulált ciklusok, 2 műtét után vagyok/vagyunk. A ciklusom teljesen összezavarodott; jelenleg fogamzásgátlót kell szednem, mert vár rám egy méh korrekciós műtét és így azt nem lehet elvégezni... Azt hiszem ennél már csak jobb lehet -most ebben bízom...

2015. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!