Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik ovitesztelős hòn...

Hányadik ovitesztelős hònapban sikerült teherbeesned?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, én nem alkalmaztam semmilyen módszert, pl ovuteszt vagy hasonlók. Abszolút nem görcsöltünk rá, nem szexeltünk többször. Éreztem ha peteérésem van, a hüvelyi folyásból meg tudtam állapítani. Olyankor kicsit több volt. Az első baba 3 hónap alatt összejött. A második gyerek szó szerint 2. vagy 3. szeretkezésre lett meg. Ugyanúgy nem görcsöltünk rá. Amúgy sok helyen olvastam már hogy nem szabad ráizgulni, meg rágörcsölni.... ez tényleg így van.
2015. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2.ovus hónapban, de ez volt a 19. hónap. Igazából nem ez segített, mert a szexuális szokásainkon nem változtatott, hogy ovutesztelek-e vagy sem. Azért kezdtem el, mert már esedékes volt meddõségihez fordulni, és gondoltam hogy jobb ha ezen a "lehetõségen" is túlvagyok.
2015. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző terhességnél az első alkalommal.Szoptattam még és össze vissza volt ciklusom,azt sem tudtam van e egyáltalán pé.

Jelenleg most kezdtem el az ovu tesztelést,remélem most is elsőre sikerül.

2015. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokadik :)


Még konkrét babatervezés előtti időszakban elkezdtem hasznni, mivel rendszertelen volt a ciklusom, és màs gondok is voltak, sejtettem, hogygondok nem igazàn ok minden. Ez a tesztekből ki is derült. Aztàn kezeltek gyógyszerrel fél évig-itt még mindig teszteltem, eredmény nem volt. Aztàn elkezdtem teàzni, az fél év alatt rendbetett, ìgy 2. éles hónapban megfogant a baba :)


A "ràparàzàs" eredménye.

2015. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És hőmérőztem is.
2015. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!