Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg mindig nem jott meg...

Meg mindig nem jott meg megneznetek a gorbem?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim a tesztjeim exra halvany pozik nem jott meg mensi fajdalom neha van neha nincs.

A gorbem ilyen nem ertem mi lehet szerintetek mi lehet?


[link]



2015. júl. 22. 09:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Na ezt jol megfogalmaztam:)
2015. júl. 22. 09:22
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor voltatok együtt, amikorra bejelölted, akkor nem sok esély van szerintem. Az ovu után 10. napon vagy a diagram alapján, lehet, hogy ez egy hosszú ciklus lesz.
2015. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen sajnos akkor nem tudtunk egyutt lenni de nem volt meg ilyen hosszu ciklusom mindig 28. Napon megjon max 1 napot kesik de a hom sem ilyen magas soha
2015. júl. 22. 09:35
 4/23 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík...
2015. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha az ovut jó helyre húzta, akkor ez egy ~36 nap körüli ciklusnak ígérkezik.
2015. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3-4 nap múlva vagy megjön, vagy határozott pozi lesz a teszt, addig szerintem várj türelmesen :S
2015. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az ovut tutti rossz helyre huzta mert vegig ovu teszteltem. Az elejen volt pozi meg a kozepen amikor nem tudtunk egyutt lenni. Igen varok mas nem tudok de arra szamitottam ma mar leesik a hom
2015. júl. 22. 09:44
 8/23 anonim ***** válasza:

ma 09:36

Ezt azért megcáfolnám... nekem már volt nem is olyan nagyon halvány, rózsaszín csíkom, mikor nem voltam terhes, vérvétel kimutatta... És nem én vagyok az egyetlen, sok ilyet láttam mostanában. Ott a halvány csík, de nincs terhesség.

2015. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni?
2015. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ezek alapján én azt tippelném, hogy az első alkalomnál volt az ovud, előtte voltatok együtt és amikorra a ciklus behúzta, az már kb. a 9. dpo lehetett, beágyazódás környéke után pedig felment a hőd.

Viszont akkor most lennél a 19. dpo-n (pont, mint én ma :D ) és már erős pozi tesztjeidnek kellene lennie (nekem az van a 17. dpo óta, de már a 11-en halvány pozi volt.)

Mindig ilyen magas az alaphőd? Tutifix, hogy nem voltatok a kettő között valamikor együtt?

2015. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!