Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ilyenkor? Miért ilyen...

Mi van ilyenkor? Miért ilyen a görbém?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem mensi napján mindig leesik a cover line alá ami nálam 36,29 most pedig 3 napja 36,6on áll a hőm. Tegnap egyébként megjött szinte órára pontosan de valahogy más mint eddig. Most olyan nyúlós mintha tojásfehérje lenne ( onnan tudom hogy nem tampont használok hanem intimkelyhetintimkelyhet). Csináltam ma egy tesztet reggel de az negatív.



2015. júl. 23. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés pontosan? Hogy miért nem esett még CL alà a hőd, ha megjött? Van ilyen. A görbéden a hő leszàllóban van, majd később lejjebb megy. Van néhàny ilyenem nekem is, hogy mensi elején még viszonylag magas a hő. Ha a teszted is nega, kicsi az esélyed most babàra.
2015. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!