Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megválaszolnátol pát kérdéseme...

Megválaszolnátol pát kérdésemet? Esetleg ha van a kérdéseimmel kapcsolatos tapasztalatotok megosztanátok?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt vagy után lehet jobban megtermékenyülni?

Melyik teszt a legjobb? Ha szex után 1 hét múlva csinálok tesztet már pozitív lehet? Mikor látszik meg a hason hogy baba lakik benne? 155 cm ,59 kg vagyok és széles vagyok.


2015. júl. 24. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden termékenység menstruáció előtt illetve után történik :D

Nőgyógyász

Teszt 14 nap múlva mutatja ki

4. hét után kezded el érezni a tüneteket, alkat kérdése, hogy kin mikor látszik meg a baba

2015. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 mensi közt, középidő környékén a legkönnyebb teherbe esni, peteéréskor. Persze ez nem jelenti azt, hogy más napokon nem sikerülhet. A hímivarsejtek több napig eléldegélnek odabent, extra peteérés bármikor történhet, és máris összetalálkoznak... A teszt, hát az olyan, hogy te ezt, én azt, ő amazt preferálja. Engem nem vágott át egyszer sem az X-epil duplás kiszerelésű csíkocska (párszázért), más hallani se akar erről a fajtáról. Legalább 14 napnak kell eltelnie az aktus után, hogy kimutassák a tesztek a terhességet. A legkönnyebb, ha megvárod, hogy késsen pár napot a mensesed. Én pl a 3. kimaradós reggelen teszteltem egy halvány, de egyértelmű pozitívat, rá 2 hétre voltam dokinál, aki alátámasztotta, és már szívhang is volt. Hogy mikortól lehet látni a pocakot, az teljesen egyénfüggő. Sokan azt mondják, hogy a vékonyaknak hamarabb látszik, hát én pont nem vagyok az, a széles és husis alkatommal hamarabb gömbölyödtem, mint az átlagos alkatú barátnőm. Nekem előre tör a hasam, neki elterülős. Kisebb változások egyébként akár 4 hetesen is látszódhatnak (amikor kimarad az 1. havi) - ahogy észreveszi a szervezet, hogy baba van, elkezdenek rendeződni a belső szervek, a belek megpuffadnak. Ez eltarthat több hétig, aztán már csak azt veszed észre, hogy reggelre nem tűnik el a puffadás, nő az "igazi" babás has. :)
2015. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyetek 2 naponta együtt és ha késik a menzi lehet tesztelni. Általában peteérés menzi előtt 14 nappal van de sok nő van aki nem ilyenkor esett teherbe hanem hamarabb vagy később.

Miután kimarad a menzi 3-5 honappal látszik, hogy nő a has de puffadás már sokkal korábban csalhat a képen.

2015. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!