Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy terhességi teszt...

Ha egy terhességi teszt szellemcsíkos, akkor negatívba átrakom a képet nincs második csík? Nekem fordítva van, ötlet, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszelek mert lehet terhes vagyok. 2-3 nap van még a menzeszig. Tegnap csináltam egy terhességi tesztet, ami picit kétértelmű lett, egy árnyék szerűség van rajta, de nagyon halvány, nem értékelhető. Csináltam róla képet, és áttettem negatívba szórakozás képpen, és ott van rajta valami. Jelent ez valamit, vagy nem mert ez egy buta babona? Hogy van ez, már csak kíváncsiságból?

2015. júl. 27. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Muti az eredetit, az áttettből nem látszik, hogy szellemcsíkról, vagy esetleg egy halvány pozitív tesztről van szó.
2015. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szellemcsik is látszik negatívba, ez 100% mert már nem egy ilyen tesztet láttam.

Tesztelj 3 nap múlva

2015. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!