Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ebből baba?

Szerintetek lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

A párommal úgy döntöttünk a véletlenre hagyjuk, vagyis nem védekeztünk de megszakítással csináltuk és egyszer belém is ment. Júl. 7-14-ig volt mensim és 10-én kezdtük védekezés nélkül 11-én került belém is...majd 23-25-ig barnás folyásom volt mensi ugye nem követte ês 2 napja inkább este fele erős rosszullêt tör rám. Nem tart olyan sokáig de azért tartós! Meg tegnap du aludtam amit soha nem szoktam de kidőltem. Ma reggel megfeszült a hasam alja. Ês 2 napja azt mondják a koleganőim hogy nagyon ingerlékeny vagyok. Tegnap előtt este kb. egy fél órát órát fájtak a melleim oldalt alig birtam felemelni a karomat de elmúlt.

Még nem szereték tesztelni egy kicsit még várok meg reménykedem....szerintetek? Lehet baba?



2015. júl. 28. 11:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja a barnás folyás óta ilyen apró szúró érzést is érzek néha!
2015. júl. 28. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Tünetek a HCG szint emelkedése után kezdődnek, általában a terhesség 6-8. hete között, ez különösképpen igaz a fáradtságra és a hányingerre. A mellfájdalom pms tünet is lehet, főleg, ha ugyanolyan, mint szokott. A beágyazódási vérzés elég ritka, kb. a nők 20%-át érinti, sokkal gyakoribb az ovulációs vérzés, bár az nem tart két napig, de az sem kizárt, hogy később volt az ovud.


Összegezve, ilyenkor még nincs értékelhető tünet, amiből egyértelműen babára lehetne következtetni, és mivel még jó egy héttel vagy a következő esedékes menzeszed előtt, kb. most lehet a beágyazódás, így még valóban nincs értelme tesztelni, legalább egy hetet várj még azzal.

2015. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Augusztus 3.-a körül kell majd megjönnie ,ha 28 napos a ciklusod.Ha késik akkor a 4.napon tesztelj.Én most lettem terhes és hasonló volt a tünetem.Hasfeszülés,mellfeszülés,karfájdalom ami meg maradt.A fáradtság ,ingerlékenység is jellemző,de mindenen elbőgöm magam.Figyeld magad és írd fel a tüneteid egy kis füzetkébe.Én július 16.-án teszteltem akkor már 4 napot késett.Sok sikert a babához!
2015. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!