Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut tabletta meghozza a...

Norcolut tabletta meghozza a menszit? Rendeződik utána a ciklus?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, spontán mensit okoz.Változó, hogy kinek rendszerezi a ciklusát.Nekem pl. jó volt rá.Gondolom ez szervezet függő.

2010. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a norcoluttól megjött, majd 3 hónapig clostit kaptam. Ennek már egy éve, azóta egyszer kellet még a Norcolut, de már closti nem utána. Most már mindig van peteérésem. Igaz babám azóta sem. :-(
2010. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kaptam Norcolutot 2x is. Közvetlenül utána megjött, természetesen, de köv. hónapban megint semmi. Szóval nekem nincs túl jó véleményem róla. Sok xart nekem nem ért. Később kiderült a pco-m, és hogy ez az oka a kimaradásoknak. Biztosan van, akinek segíti az alkmalmi kimaradást, remélem nálad erről van szó!
2010. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En arra kaptam h elmuljon a menzeszem, es h rendezze a ciklusomat.Utana volt peteeresem (igaz, kicsit keson,a 18.napon,28-30 naposak a ciklusaim), ez most a masodik honapom azota, kivancsi vagyok h beall-e rendesen megint.
2010. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég kellett szednem mert nem jött meg, 2x5-öt. Hát nem tudom nektek, hogy volt, de nekem szinte semmi nem volt, csak első nap.
2010. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!