Lehetseges a baba?

Figyelt kérdés

Julius 1-7ig volt menzeszem 8-9 barnazas,szamoltam hogy mikor lehet kb ovum es nem akkor volt,juli24-25-26 volt elvileg a pem.

Egyutt voltunk a parommal,igaz csak megszakitassal de 25en kesobb vette ki mint ahogy elment,azota csak megszakitassal.

Szeretnenk kisbabat,de ez meg csak probalkozas,hogy ha jonni akar akkor jojjon,ha nem akkor varunk meg egy kicsit.

De lehet hulyeseg,de hanyingerem van,szedulok es reggel almos vagyok este pedig nem tudok aludni,allandoan pisilni kell,es rosszabbul birom a meleget,eddig meg se kottyant most pedig ahh..

En szerintem meg ilyet nem lehetne erezni,legalabbis nem tudom.

Allandoan gorcsolget a hasam es felpuffadtam,erosen lehet latni pedig semmi olyat nem eszem.

Szerintetek hulyeseg az egesz?

Nem kepzelem be,mert nem vagyunk raizgulva az egeszre.

En nem vagyok ebben nagy profi,igy a ti segitsegeteket kerem,ne azt irjatok hogy akkor csinalj tesztet stb..

Koszonom szepen elore is.



2015. aug. 4. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog zetszeni a valaszom, de csinalj tesztet. Nem is ertem miert nem akarsz. Nem fogjuk tudni megmondani terhes vagy-e...
2015. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 nappal az együttlét után nem hiszem, hogy terhesség okozná a tüneteket. Hasonlóan jártam mint te aztán szépen 27 helyett 21 napra jött meg a mensim. De egy teszt 300-400 forint szerintem annyit megér, hogy tisztán láss.
2015. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom mar vettem is tesztet,csak elotte megakartam kerdezni.

2honappal ezelott volt ugyan ilyen,nem jott meg.de multhonapban megjott.

De koszonom.

2015. aug. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!