Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 héttel érzett...

Nemvárt előtt 1 héttel érzett már valaki "valamit"?

Figyelt kérdés

Probalkozos heten vagyok tul, peteeres elott/utan egyuttvoltunk parommal.

Arra vagyok kivancsi,hogyha a mai a 7.dpo-m, akkor van-e jele annak, ha elkezdodik valami, es mik a tunetek :)



2015. aug. 11. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A teszt pozitív volt halványan a 9. dpo-n, de tünet hetekig nem volt még.
2015. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasfajas,esetleg gorcsok, ilyenekre gondolok, tudom a terhessegi tunet odebb van :)
2015. aug. 11. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódás kb.a 7.dpo-n kezdődik,én minden terhességemnél megéreztem.Olyan ovu jellegű szurkálás de nem a petefészkem környékén hanem az alhasban.Plussz még derékfájdalom.
2015. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem.
2015. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Iszonyat fájtak a mellbimbóim, égtek is rendesen. Soha előtte nem éreztem ilyet. Ami még fura volt, hogy minden nap dél körül rámtört a szédülés. Ezt akkor annak tulajdonítottam, hogy a vérnyomásommal mindig is baj volt. 90/60 szokott lenni átlagosan. De aztán, amikor már bebizonyosodott, hogy terhes vagyok, magasabb vérnyomással is szédültem, émelyegtem, csak akkor már tudtam, hogy miért :)1.5 éves a fiam.
2015. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam semmi tünet nem volt, pedig egy héttel nemvárt előtt mindig fájnak a melleim...terhességnél semmi tünetem nem volt, nem várt után 6 nappal jelentkezett hasszurka, mellfájás...fáradtság...
2015. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az volt furcsa, hogy később kezdődtek a pms-szerű tünetek, mint szoktak (mellérzékenység, hasgörcsök), de azzal egy időben kb. már volt halvány pozitív tesztem. Az émelygés csak a 6. hét körül kezdődött.
2015. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipikus pms tüneteim voltak: mellfeszülés, alhasi görcsök. Azt hittem, előbb dog megjönni. Mondjuk az előtte levő hónapban is hasonló volt, csak 1-2 nappal később.
2015. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!