Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. dpo (elvileg), délutáni...

17. dpo (elvileg), délutáni x-epil teszt negatív, ez már biztos vagy van még remény?

Figyelt kérdés
Igaz elég sokat ittam előtte, nem tudom ez ilyenkor számít e még.
2015. aug. 14. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg addig van remény. Nekem a 15 dpo reggeli lett extra halvány. Drukkolok
2015. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,én még reménykedek. Anno a fiamnál a 14.dpo-n lett halvány pozitív. Azt elfelejtettem írni,hogy szoptatok,még nem igazán rendeződött a ciklusom. 😕
2015. aug. 14. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az xepil tök nega volt mikor a rosmannos facelle határozott pozi,én sose vennék többet xepilt.Próbáld meg a rosmannost vagy vegyél 10-es érkékenységű tesztet.
2015. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

X-epil tesztel én is alig láttam rajta második vonalat negativnak tűnt.Kazettásgyogyszertáriteszt erős pozitív mutatott,ára se

olyan vészes 800-900 között van az ára pontosan már nem emlékszem az árára.

2015. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,még mindig nem jött meg. Tesztet majd kedden vagy szerdán csinálok. Csak azt nem tudom,ha 17.napon volt a nyúlós nyák akkor miért nem jött meg rá 14 napra ahogy kellett volna? 17.napon negatív a teszt. 😕na mindegy. Amúgy anno x-epil teszt 14.napon rögtön pozi lett. Ami fura még hogy aug 5-én is volt nyúlós nyákom. Nem értem én ezt az egészet...
2015. aug. 16. 18:59
 6/7 anonim válasza:
Szia! Már 2 év eltelt azóta ugyan, de hátha látod...Szóval lett ebből végül baba? Én is most pont ebben a cipőben járok.
2017. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Csak most làttam a kérdésed. Abból nem lett baba viszont decemberben màr pozitív lett a teszt. Jelenleg 19 hónapos a fiatal úr. :)
2018. márc. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!