Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel a menszesze...

Fighting1999 kérdése:

A barátnőmmel a menszesze után 1 nappal pettingeltünk. Erősen oda dörzsöltem, neki de nem tettük be.3 hét múlva kell neki, megjönnie de most ilyen barna nedv folyik ki neki és fály a feje lehet terhes?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük elmúlt a fejfályás..........


Nem, nem lehet terhes. Legalábbis tőled, ha tényleg csak ennyi volt.

2015. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A "fály" az pontos "lyé" ;)

Nem mndom,hogy nincs esély rá,hiszen egyetlen csepp spermától is lehet terhes,de az biztos,hogy KEVÉS. Hogyha odakerült a barátnőd nemi szervére,de nem folyt le,akkor nem kerülhetett "beljebb", így tényleg 0% esély van rá,viszont nem tudhatjátok... Vigyázz a barátnődre,gondolom fiatalok vagytok (hiszen nem akartok babát és még csak pettingeltek), ne hagyd hogy baja essen,mint sok más lánynak.

2015. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem élveztem el max csak az előváladék kerülhetett oda.
2015. aug. 15. 08:53
 5/9 anonim válasza:
Előváladéktól is lehet teherbe esni.
2015. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

van rá esély, de nemsok:DD

én 18 éves vagyok és a barátnőmmel 14 éves korunk óta vagyunk együtt mi ottan körül kezdtük és óvszert hasz náltunk. sztem ti is azzal ,hogyha mindenképp akarjátok csinálni:)

2015. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már hányt is.
2015. aug. 16. 17:22
 8/9 A kérdező kommentje:
És szakitottunk is szóval lehet,hogy csak,au idegességtől?
2015. aug. 16. 17:44
 9/9 anonim válasza:
100%
Hany eves vagy haver,11??:DD Ott hagyod a csajt ugy h kozben azon izgultok lehet e terhes a pettingtol? Ez alapjan nem lehetsz tobb annál de ha nem kerult be elovaladek akk elvileg semmi esely ra. Szerencsetlen lanytol meg en bocsanatot kernek h a petting utan meg otthagyod es itt vered magad gyakori kerdeseken. Miertnem vesztek tesztet vgy vmi??
2015. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!